Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nová CD 7. týdne: Valentýnský speciál i sympatické zpívající sestry

Radka Tichá

Radka Tichá

13. 2. 2013

FOTO: valentýnské srdceTýden se s týdnem sešel a my znovu přinášíme přehled vydaných alb na českých i zahraničních trzích. Mezi novinkami figuruje skupina Foals, sesterské duo Tegan and Sara či speciální deska věnovaná svátku zamilovaných.

FOTO: Hudební novinky na CD

Jaká CD přinesl 7. týden roku 2013? FOTO: Filip Blažek, TOPZINE.cz

FOTO: egan and Sara - HearthrobTegan and Sara – Heartthrob

Jednovaječná kanadská dvojčata Tegan Rain a Sara Kiersten Quinovy se představují jako pěvecké duo Tegan and Sara. Souběžně s aktuálním světovým turné se skupinou The Killers vydávají nové album Heartthrob, které rozbuší srdce snad každému. Jak napovídá pilotní singl Closer, pouští se na pomezí indie rocku a synth popu. Pro duo se jedná již o sedmou řadovou desku.

FOTO: 50 důvodů, proč mít rád50 důvodů, proč mít rád

Jedná se o neobyčejnou desku se stejně neobvyklým názvem. První titul z nové řady 50 důvodů, proč mít rád vychází jako dárek všem zamilovaným k jejich svátku 14. února. Na třech CD nosičích najdete celkem 50 písní českých a slovenských interpretů z novodobé i starší pop music. Těšit se můžete na skladby jako Chybíš mi od zlatého slavíka Tomáše Kluse, Pri oltari slovenské Kristíny, či Brichtovu Dívku s perlami ve vlasech.

FOTO: Foals - Holy FireFoals – Holy Fire

I britská kapela Foals vydala v první polovině února novou desku. Pětice z Oxfordu má zatím na kontě dvě alba a právě díky poslednímu Total Live Forever si odnesla řadu významných ocenění. Na albu Holy Fire spolupracovali se známou producentskou dvojicí Flood & Moulder v Assault and Battery studiu v Londýně. Prvotním singlem je skladba My Number, která již teď sklízí pozitivní ohlasy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nová CD 7. týdne: Valentýnský speciál i sympatické zpívající sestry