Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nová CD pro 11. týden: Vracejí se rockeři Bon Jovi i ekolog Eric Burdon

Radka Tichá

Radka Tichá

13. 3. 2013

S jedenáctým týdnem vám přinášíme rockovou skupinu Bon Jovi a jejich nové album What About Now, countrypopového zpěváka Tima McGrawa spolu s hostující Taylor Swift. Novinku vydalo i uskupení čtyř DJ C2C a bývalý frontman šedesátkové kapely The Animals Eric Burdon.

FOTO: Hudební novinky na CD

Hudební novinky na CD FOTO: Filip Blažek, TOPZINE.cz

Bon Jovi – What About Now

bonjovi-comJiž pár týdnů dobývá skladba Because We Can tuzemské i zahraniční hitparády. Jedná se o prvotní singl v pořadí dvanáctého studiového alba skupiny Bon Jovi What About Now, které nabízí celkem dvanáct tracků na základní verzi, šestnáct pak na limitované. Na rozšířené verzi najdou posluchači i filmovou píseň frontmana skupiny Jona Bon Jovi Not Running Anymore, za kterou byl nominován na prestižní cenu Golden Globe Awards. Píseň byla složena pro krimi komedii Stand Up Guys Fishera Stevense.

Zajímavá je i vizuální podoba CD, jelikož samotný obal zdobí 3D koláž sestavená z obrazců odkazujících na jednotlivé songy.  S novým albem se Bon Jovi rozjedou na světové turné, v rámci kterého navštíví 24. června i Prahu.

Tim McGraw – Two Lanes Of Freedom

tim mcgraw Big Machine RecordsAmerický countrypopový zpěvák Tim McGraw vydává v pořadí již své dvanácté album Two Lanes Of Freedom. CD předcházely tři singly, na jednom z nich, Highway Don’t Care, si zazpíval společně se oblíbenou zpěvačkou Taylor Swift. Album bylo vydáno u Big Machine Records a na produkci se podílel i dlouholetý spolupracovník McGrawa, Byron Gallimore. S deskouTwo Lanes Of Freedom se ihned umístil na prvním místě v prodejní hitparádě USA a není se čemu divit. Celkově prodal jen v Spojených Státech více, než 40 milionů kopií, což ho činí jedním z nejprodávanějších zaoceánských umělců.

C2C  – Tetra

COVER-TETRA-CARRE-WEB_mDlouho očekávané a avizované premiérově první album skupiny C2C, Tetra, je konečně venku. C2C je skupina čtyř úspěšných francouzských DJ – 20syl, DJ Atom, DJ Greem a DJ Pfel. Ihned po vydání ve Francii se CD Tetra zhostilo prvních hitparádových míst a stalo se jedničkou na iTunes. Album je perfektním mixem soulu, gospelu, funku, hip hopu a breakbeatu.

Eric Burdon – Til Your River Runs Dry

EricBurdonRiverRunsDryBývalý frontman skupiny The Animals , Eric Burdon, vydává nové album Til Your River Runs Dry (Než tvá řeka vyschne). CD je, už podle názvu, poněkud ekologicky zaměřeno.  Dvanáct tracků je započato songem Water. Burdon v rozhovoru řekl, že ho trápí naše životní prostředí a konkrétně to, jak ve vyspělých zemích s vodou plýtvají, když jinde na zemi jí mají nedostatek. Sám se nechal slyšet, že se jedná o jeho nejosobnější album vůbec.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nová CD pro 11. týden: Vracejí se rockeři Bon Jovi i ekolog Eric Burdon