Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nová CD 16. týdne: vede Debbi společně s indie rockery Yeah Yeah Yeahs

Radka Tichá

Radka Tichá

17. 4. 2013

I 16. týden přinese tradiční přehled vydávaných alb. Těšit se můžeme nejen z nové desky české zpěvačky Debbi, ale i ze CD skupiny Yeah Yeah Yeahs, nebo desky alžírského písničkáře Khaleda a speciální kompilace pro sportovce.

FOTO: Hudební novinky na CD

Hudební novinky na CD. Foto: Filip Blažek, TOPZINE.cz

FOTO: Debbi - Love, Magic & WillDebbi – Love, Logic and Will

Mladá a ambiciózní zpěvačka Deborah Kahl, která je uměleckým jménem známá jako Debbi vydává své druhé studiové album. Love, Logic and Will dostalo název po stejnojmenné prvotní písničce z nového CD.

Albu předcházel již loňský singl By My Side, jenž můžete znát z televizní reklamy, ale především se také jednalo o jedničku českých hitparád. Na desce zaznamenáte i song Ležím v Tvé blízkosti, na kterém zpěvačka spolupracovala s rapperem Lipem.

Dalším velmi úspěšným songem Debbi byl reklamní singl Touch the Sun, za niž dostala od Akademie populární hudby cenu Anděl za nejlepší píseň roku.

FOTO: Khaled - C'est la vie

Khaled – C’est la vie

C’est la vie je nové studiové album alžírského písničkáře a multiinstrumentalisty Khaleda, kterým se ve své tvorbě přehupuje již do řádu desítek vydaných desek.

Tracklist obsahuje celkem 12 songů a to ve francouzštině, arabštině i angličtině. CD ocenili především francouzští posluchači a dostalo se ihned na vedoucí příčky hitparád.

Na desce spolupracoval kromě švédského producenta Red Onea i americký rapper Pitbull.

FOTO: Fit HitsFit hits

Tento týden vychází i vcelku nevšední směsice nejrůznějších songů popové a taneční hudby. Nejnovější kompilace 2 CD obsahuje celkem 40 hitů předních světových interpretů.

Album je vhodné pro různé druhy cvičení, fitness, jogging, nebo jako motivace pro běh či posilování. Na deskách nalezneme známé songy jako Candy od Robieho Williemse, nebo Milion Voices od Otto Knows.

FOTO: Yeah Yeah Yeahs - MosquitoYeah Yeah Yeahs – Mosquito

Skupinu tvoří hlavní zpěvačka a frontwomen Karen O, bubeník Brian Chase a kytarista Nick Zinner. Na jedenácti písních se jako producenti podíleli Dave Sitek, James Murphy a Nick Launay, kteří s Yeah Yeah Yeahs spolupracovali i na úspěšném předchozím albu Its Blitz.

Neobvyklý obal desky vytvořil korejský výtvarník Beomsik Shimbe Shim.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nová CD 16. týdne: vede Debbi společně s indie rockery Yeah Yeah Yeahs