×
TOPZINE.cz

Nominujte magazín Topzine.cz v anketě Křišťálová lupa 2011

OBR: Křišťálová lupa - cena českého internetu
Zdroj: Reprofoto kristalovalupa.cz

Podpořte redakci magazínu Topzine.cz, která pro své čtenáře připravuje okolo 700 originálních článků měsíčně, přináší stále více exkluzivních materiálů, jako jsou například videoreportáže či videointerview, exkluzivní premiéry hudebních videoklipů a filmových trailerů!

Zdroj: Reprofoto kristalovalupa.cz

Nominovat nás na cenu českého internetu názvem Křišťálová lupa můžete hned v několika kategoriích od 25. července do 4. září.

Nominovat nás můžete na těchto stránkách

V kategorii Zájmové weby můžete uvést na prvním místě Topzine.cz, ale budeme rádi, pokud podpoříte také náš magazín o sci-fi, fantasy a hororu, Fanzine.cz, který jsme pro všechny fanoušky uvedli do provozu minulý měsíc.

OBR: Kategorie zájmové weby v Křišťálové lupě 2011

Pokud sledujete to nejzajímavější z obou našich magazínů na Facebooku, pak můžete Facebook stránku nominovat na prvním místě www.facebook.com/topzine.cz a na druhém místě stránku bývalé rubriky Fantastika, dnešního Fanzine.cz, která zní www.facebook.com/hryafantastika.

Čím nás potěšíte?

Do prázdného políčka Zájmové weby uveďte jako první volbu www.topzine.cz, jako druhou volbu www.fanzine.cz.

Pokud patříte mezi fanoušky fantastiky a líbí se vám náš originální magazín Fanzine.cz, můžete ho nominovat také v kategorii Inspirace roku či Projekt roku.

Jak se Vám líbil tento článek?

Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..