Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Nohy jak v bavlnce – svět veselých ponožek

Komerční sdělení

Komerční sdělení

30. 12. 2019

Kdo by se nechtěl mít přes zimu pohodlně, však? Co se vám vybaví jako první při slově Vánoce? Sníh, dárky a samozřejmě nesmíme opomenout – nohy v teple. Zde se ideálně hodí bavlněné ponožky, že? Zapomeňte však na obyčejné černé či šedé! Je doba barevných veselých ponožek, nejrůznějších vzorů a barev. Dnes se už nemusíte omezovat na zašedlou nudu, ale vaše bavlněné ponožky mohou mít klidně motiv tematických sobů či veselých tančících avokáda. Jak si však na trhu správně vybrat? Pojďme se společně zorientovat ve světě barevných ponožek.

Jaký materiál zvolit?

Barevné ponožky (a ponožky obecně) se nejčastěji vyrábějí z bavlny. Je tomu tak proto, že bavlna má ideální prodyšnost a udržuje vaše nohy suché, v teple a v pohodlí – což je samozřejmě v zimních měsících očekávané. Veselé bavlněné ponožky jsou synonymem zimního pohodlí pro jejich pohodlnost a ideální délku – většina barevných bavlněných ponožek je vyhotovených tak, aby vám sahaly do lýtek a výše – aby vynikly specifické a krásné vzory a navíc drželi teplo.

Motivy – veselý barevný karneval

Barevné ponožky, veselé vzory, kosočtverce, vánoční stromky, veselé tančící avokáda, sobi táhnoucí Santův vůz, smajlíky … A to není vše na poli barevných, bavlněných a pohodlných ponožek. Novinkou na trhu jsou ponožky s motivy Looney Tunes, Harry Potter nebo animovanými komiksovými hrdiny. Dnes je plno možností jak povolit uzdu své nekonečné fantazii a nechat se unést do říše barev – barevné ponožky jsou pro vás ideálních doplňkem – pro váš outfit, pro vaši nezaměnitelnou osobnost. Existuje nespočet značek českých či slovenských výrobců, ale samozřejmě i zahraničních. Vybírejte ale zodpovědně, ideálně značku, která se staví zodpovědně i k životnímu prostředí.

Kromě pohodlí bavlny nabízejí tyto ponožky i kvalitu, originalitu a co víc – jsou sladitelné se všemi kousky vašeho šatníku. Nebude žádný trapas, pokud vám barevné ponožka s unikátním vzorem bude trčet z nohavice. Stejně i odvážné dámy je klidně mohou nosit na punčochách. Vše závisí jen na vaší fantazii a vašich preferencích. Chcete nízké, decentní a krásné ponožky do balerínek či tenisek? Ať se líbí, i takové jsou v našich končinách dostupné. Chcete vysoké, výrazné, teplé, ať to křičí, ať to hraje všemi barvami a vzory – ať celý svět vidí, že mám barevné ponožky? Ano, i tato možnost zde je! Jak se říká – všechno je limitováno pouze naší fantazií.

Ceny – mohu si tenhle luxus dovolit?

Naše odpověď je jasné ano! Záleží však jakou značku bavlněných ponožek si vyberete. Cena se odvíjí od náročnosti vzoru, originality – logicky, ponožky od originálního designéra budou dražší než ty s jednoduchými svislými pruhy. Ceny se tím pádem pohybují od 200 korun výše za pár, ale nevěšte hlavu pokud se vám to zdá příliš drahé. Obchody pořádají pravidelné slevy a výprodeje – pokud jim zůstane pár kusů a potřebují vyprodat, promo akce. Pokud koupíte několik párů, dostanete obvykle jeden pár barevných ponožek zdarma – a to se vyplatí! Takže žádný strach a vyzkoušejte vyjádřit vaše pocity jedinečnými ponožkami! Určitě nešlápnete vedle a vaše bavlněné ponožky dají vašim nohám pocit jako v bavlnce. Užijte si možnosti barev a vzorů a zkuste magii barevných veselých ponožek. Vřele doporučujeme.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Nohy jak v bavlnce – svět veselých ponožek