Noel Gallagher: Než se dají Oasis dohromady, budu snad už v důchodu

Bývalý kytarista britských Oasis Noel Gallagher znovu veřejně vyvrátil možný reunion kapely. Přestože k záležitosti už nezaujímá striktně negativní postoj jako v minulosti, zůstává odpověď na otázku ohledně obnovení skupiny stále nejasná.

FOTO: Oasis
Oasis. Foto: Danny Clinch. Zdroj: oasisinet.com

S dotazem o opětovném seskupení Oasis byl Gallagher konfrontován na rádiu Talksport, kde s moderátorem probíral nastávající sezonu Premier League a zároveň posluchačům popisoval své plány do budoucna.

„Kapela se dohromady rozhodně nedá,“ prohlásil Gallagher zpočátku rozhodně, vzápětí ale dodal: „I když je pravda, že člověk nikdy nemůže předvídat, co se stane třeba za takových 20 let. Sám za sebe ale doufám, že už budu tou dobou v důchodu.“

Šestačtyřicetiletý kytarista v interview rovněž potvrdil úmysl natočit druhé sólové album. „Mám v hlavě tunu nového materiálu a hodně nepoužitých věcí v záloze ještě z natáčení debutu Noel Gallagher´s High Flying Birds. Nová deska tudíž rozhodně bude, jen zatím nevím kdy.“

Děj se vůle boží

Ohledně nahrávání se nedávno objevily fámy, které hovořily o spolupráci Gallaghera a jeho dlouholetého rivala Damona Albarna (frontman kapely Blur, pozn. red.). Sám Gallagher, který je s Albarnem už delší dobu zadobře, se sice letos po jeho boku objevil na benefičním koncertě v londýnské The Royal Albert Hall, žádnou vzájemnou součinnost ale nepotvrdil.

K návratu Oasis se před časem vyjádřil i druhý z rozhádaných bratří a frontman skupiny Beady Eye, Liam Gallagher.

Podle něj nezáleží ani tak na tom, jak vidí budoucnost kapely její samotní členové, ale spíš na tom, jak s kartami zamíchá osud:„S ostatními jsem víceméně zadobře, problémy dělá jen Noel. Pokud budou bohové chtít, aby to Oasis zase dali dohromady, ať se tak klidně stane. Tlačit na pilu ale nehodlám.”

Noel Gallagher: Než se dají Oasis dohromady, budu snad už v důchodu
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*