Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Noc plná hvězd má kapely na rok 2010

rock_for_peoplePoslední víkend v červnu je již tradičně v Třinci spojen s festivalem Noc plná hvězd. Ten se na fotbalovém stadionu Třinec-Borek uskuteční i příští rok. V pořadí už 18. ročník  se koná v termínu 25. až 26. června 2010.

Zdroj: www.nocplnahvezd.cz

Noc plná hvězd, Zdroj: nocplnahvezd.cz

Noc plná hvězd je dvoudenní festival, který každoročně přivítá několik tisíc fanoušků převážně rockové a metalové hudby.  Pro ně je na dvou scénách připravena široká škála koncertů jak českých, tak i zahraničních špiček hudební scény.

V minulých letech vystoupili například Soulfly, The Exploited, U.D.O. a Death Angel. Z domácích skupin se představili kapely Divokej Bill, Alkohol, Harlej, Argema, HC3 a mnoho dalších.

V roce 2010 se návštěvníci mohou těšit na českou skupinu Škwor, Rybičky 48, Doga, Legendy se vrací, Arakian a Medvěd 009. Ze zahraničních kapel potvrdili zatím svou účast slovenští Horkýže Slíže a německé skupiny  Kreatur a Bonfire. O tom, kdo dále vystoupí, můžete rozhodnout i vy. A to jednoduše. Stačí se zapojit do ankety na stránkách Noci plné hvězd a hlasovat pro kapelu, kterou byste tam nejraději viděli.

Pokud už jste rozhodnuti se festivalu zúčastnit, určitě vás potěší možnost si nyní zakoupit vstupenku. Cena začíná na 500 korunách za kus. Plánujete-li návštěvu s přáteli, bude pro vás nejspíš výhodnější Parta vstupné, kde 5 vstupenek stojí 2200 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Noc plná hvězd má kapely na rok 2010