Menu
TOPZINE.cz
Sport

Noc bojovníků nabídne adrenalinovou podívanou

Redakce

Redakce

13. 12. 2009

box-perexVe středu 30. prosince se v pražské Lucerně  na galavečeru profesionálního boxu a K1 představí česká boxerská špička.

Lukáš Konečný s Attilou Kissem, Foto: Václav Kohout, Topzine.cz

Lukáš Konečný s Attilou Kissem, Foto: Václav Kohout, Topzine.cz

Den před Silvestrem se diváci mohou těšit na nevšední podívanou v představení těch nejlepších boxerů a bojovníků K1 u nás. Hlavním tahákem večera bude zápas o mezinárodního mistra České republiky v kategorii do 72,5 kilogramů mezi Lukášem Konečným a Attilou Kissem.

V boxu na diváky čekají zápasy Romana Kracíka s Davidem Vicenou, Lubošem Šudou s Tomášem Mrázkem. Mimo souboje již zmiňovaného Lukáše Konečného s  Attilou Kissem se diváci mohou těšit i na zápasy Tomáše Kuglera s Patrikem Hruškou a Petra Koukala s Ladislavem Kovaříkem.

V K1 mezi sebou budou bojovat Luboš Vrňata s Antonínem Duškem, Jan Drn s Petrem Ungermannem, Patrik Junger s Pavlem Kohútem a nakonec i René Blažejovský s Davidem Jeřábkem.

Celá akce bude rovněž spojena s charitativní činností. Za každé odboxované kolo bude dětskému domovu Racek věnováno 1000 korun. Vstupenky na tento galavečer jsou v prodeji za cenu 300 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Noc bojovníků nabídne adrenalinovou podívanou