Nine Inch Nails řeší personální krizi. Po basákovi odešel i kytarista

Kytarista amerických Nine Inch Nails Adrian Belew se rozhodl kapelu opustit. Rozhodnutí zveřejnil na facebooku skupiny spolu s omluvou fanouškům od frontmana Trenta Reznora.

FOTO: Nine Inch Nails
Nine Inch Nails. | Zdroj: Universal Music

Důvody Belewova odchodu nejsou dle jeho slov nijak závažné. „Už to zkrátka dál nešlo,“ napsal na facebook Nine Inch Nails. „Plně respektuji Trenta i všechno, co pro kapelu dělá, a přeji svému nástupci mnoho štěstí.“

„Není to ničí chyba,“ reagoval Reznor na Belewova slova v magazínu Consequence of Sounds. „Oba jsme se shodli na tom, že naše součinnost je již pasé, a bude proto lepší ji ukončit. Doufám, že fanoušci se s tím nějak srovnají.“

Bývalý kytarista britských King Crimson zpočátku s Nine Inch Nails spolupracoval jen příležitostně, nastálo se ke kapele přidal až později. Po Belewově odchoodu jde již o druhého člena, který v krátkém sledu kapelu opustil (v květnu tak učinil baskytarista Eric Avery, pozn. red.)

Belewa dočasně nahradí Robin Finck, jenž se před nedávnem do Nine Inch Nails vrátil. I navzdory personální nestabilitě se kapela chystá v září vydat album Hesitation Marks. První track Came Back Haunted je již na Youtube k poslechu.

Nine Inch Nails řeší personální krizi. Po basákovi odešel i kytarista
Ohodnoťte tento článek


1 Komentář Nine Inch Nails řeší personální krizi. Po basákovi odešel i kytarista

  1. Přesně. Žiju če1stečně v Praze a če1stečně mimo Prahu, take9 to vnedme1m.Často se mi zde1, že syte1 Praha hladove9mu vkoenvu nevěřed. V Praze je dost lided, kteřed si neumed představit, že může vysokoškole1k pracovat za 10 hrube9ho měsedčně, že ještě existuje opravdove1 nezaměstnanost, že boty za osm stovek nejsou levne9 nebo že na ne1kup se jezded autobusem kterfd jezded jen dvakre1t za den.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*