Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nigredo Daniela Landy vychází o týden dříve

Martin Peška

Martin Peška

7. 6. 2009

Na začátku roku vyšlo CD obsahující Landovy písničky z muzikálu Touha. V pondělí 8. června ale vyjde album přebalené fotografií auta, se kterým Daniel Landa narazil do stromu při automobilových závodech. Nové písničky mají být tvrdší než skladby z předchozích desek a mají být ze zpěvákova života.

Nové album Daniela Landy nazvané Nigredo vychází o týden dříve oproti původnímu datu, k mání tedy bude již v pondělí 8. června. Uvedly dnes stránky ihned.cz. Zdena Selingerová

z vydavatelství Sony Music tento sedmidenní předstih oproti původnímu plánu vysvětlila tím, že práce v tiskárně šla rychleji.

„Je o tom, jak vidím svět a čím procházím,“ popsal Landa obsah alba Nigredo, které by mělo představovat chaos, temnotu a zatmění. „Je to skutečně alchymický termín, netřeba za tím hledat nějakou rasistickou tendenci,“ dodal zpěvák, jehož desky patří k nejprodávanějším na tuzemském trhu.

Daniel Landa sklízí úspěchy i se svými muzikály, mezi neúspěšnější patří Krysař. S inscenací Tajemství Zlatého draka nedávno oslavilo 15 000 prodaných vstupenek do Národního divadla Brno.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nigredo Daniela Landy vychází o týden dříve