Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nightwork? Na počátku byla homosexuální žížala

Redakce

Redakce

10. 10. 2010

Jsou mladí a neklidní. Jsou statní a krásní. Jsou to Nightwork. Chlapci mě nechtěli zdržovat a projevili lítost nad tím, že se s nimi musím vybavovat namísto toho, abych si dopřála sklenku něčeho dobrého na baru. Já jsem však nelitovala ani chvilku. Jsou to učinění filozofové.

Veselí hoši z kapely Nightwork, Foto: Karel Slabý. Topzine.cz

Lidstvo se odnepaměti pře, co bylo dřív, jestli vejce nebo slepice. Vaše teorie, pánové? (pánové se po celou dobu rozhovoru zdařile překřikovali, tudíž jejich odpovědi jsou mušketýrské: jeden za všechny, všichni za jednoho)
Je zbytečné jakkoli o tom přemýšlet, když se prokázalo, že první byla slepice. Naše osobní domněnka je, že na počátku byl kohout. Když to rozvineme, na počátku byla homosexuální žížala, která sama sebe oplodnila, vzniklo vejce, ze kterého se vyklubal homosexuální kohout, kterej měl sex sám se sebou do kloaky, a z toho vznikla první ovce. Když pak první Maďar omrdal tu ovci, vznikli Slováci. A Slováci se rozhodli, že to vlastně byla slepice, byla to fikaná zástěrka skutečných událostí.

Ehm, doufám, že nás nečtou Maďaři. A už vůbec nechci vědět, co si o tom myslí bratři Slováci.
My jim to pošleme.

Vojto, údajně účinkujete ve hře Mrdačka na závěr. O čem ta hra pojednává?
Je to vlastně hra o lásce a řeší se tam normální problémy jako v jakýkoli jiný hře tohohle tématu.

A kolik tak míníte, že je her na téma mrdačka na závěr ?
Tak třeba Sen noci svatojánské, pak určitě Hamlet. Vlastně všechny hry od Shakespeara.

Co na to zbytek kapely?
Skutečně jde o kompilaci Shakespearových her, tu hru napsal Václav Havel, když byl ve vězení, a pak z té věznice odešel. A vzniklo Odcházení. Vzhledem k vězeňskému prostředí je název Mrdačka na závěr více než příznačný.

Kdo si myslíte, že je od vás z kapely nejhezčí?
Tak určitě náš technik Martin Suchý, proto jsme ho ostatně najali.
Na rovinu, nejhezčí je Vojta a je to i kritérium, podle kterýho jsme ho vybírali, protože Vojta byl už náramně a nápadně krásný dítě. V podstatě jako maličkej, když on se narodil, tak vypadal jako model. Když se narodil, měl pekáč buchet na břiše, obrovský svaly, mega penis, to bylo neuvěřitelný. Paní Dyková nevěřila, pan Pytlík, jeho tatínek, tak se skutečně ten pán jmenuje, ten taky nevěřil. To jsou dva průměrný lidi. Já se nechci rouhat, ale v podstatě se zrodil Ježíš. Všichni tady v Čechách i ve světě bychom měli pochopit, že to je pěvecký spasitel a nosit mu oběti a desátky. Takže já vyzývám všechny, aby skupině Nightwork odevzdávali deset procent svého hrubého příjmu. My mu to předáme, staráme se o jeho blaho.

Váš názor, Vojto?
Tak jednoznačně nejhezčí je Jakub Hantl, protože má nejvíc peněz, tak na sobě maká a chodí do posilovny. My ostatní jsme chudáci.

Vojta Dyk a jeho nepřehlédnutelná výška, Foto: Karel Slabý, Topzine.cz

Měl by to být fér rozhovor, taky se na něco zeptáme. Měla jste někdy lesbický styk?

Ne.
Fajn, můžeme pokračovat.

Chlapci, když jsme u toho – chtěli byste být ženou, třeba jen na hodinu?
No když už, tak už. Buď na celej život, nebo vůbec. Mezi námi – penis je úžasná věc. Taková milá. Když je člověk malej, rodiče ho nechaj na písku, nemá si s čím hrát, ale má penis. Každej chlap má tuhle hračku. Někdo větší, někdo menší samozřejmě. To jsou právě ty první hry – srovnávání. S čím si může hrát holčička?

Já mám tedy občas spíš dojem, že penis je pro pány zdrojem depresí.
Ne, to jenom ženy si myslí, že jim to způsobuje deprese, protože se o tom v práci pořád baví. „Hele, ten můj ho má podstatně menšího, co s tím mám dělat?“ Pak tam vznikají takový ty rozbroje.

Nechci se přít, ale to páni tvorstva posílají do všech těch poraden dotazy měří mi jen 13 cm, co s tím mám dělat?
My jsme koukali s klukama na nějakej časopis a tam bylo vtipný, jak holky uváděj míry 90-60-90 a chlapi tam uváděli výšku, váhu a délku penisu… nebo to byl počet vystudovaných let na základní škole? Nějak nevím, ale odpovídalo by to kvalitě těch textů v tom časopise.

Vřelé díky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nightwork? Na počátku byla homosexuální žížala