Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nicole Scherzinger z Pussycat Dolls představuje nové video. Podívejte se

Redakce

Redakce

2. 2. 2013

FOTO: Nicole ScherzingerAmerická zpěvačka, modelka a tanečnice Nicole Scherzinger vydala v lednu videoklip k pilotnímu singlu Boomerang. Ten předznamenává nadcházející album, jehož název je dosud neznámý.

FOTO: Nicole Scherzinger

Nicole je šťastnější na sólové dráze, Zdroj: nicolescherzingermusic.com

Nicole Scherzinger na sebe upozornila jako zpěvačka v dívčí hudební skupině Pussycat Dolls.  Před dvěma roky se však od zbytku kapely odtrhla a vrhla se na sólovou kariéru. Výsledkem bylo její debutové album Killer Love, které však moc kladných ovací nesklidilo.

Z alba Killer Love vyšlo mnoho singlů. Pilotním singlem se stala neúspěšná píseň Poison. Následně natočila zpěvačka videoklip k songu Don´t Hold Your Breath, který sesadil skladbu Someone Like You od Adele z první příčky britské singlové hitparády. Určitě si také vzpomenete na letní song Right There s 50 Centem nebo nádherný videoklip Try With Me, který se natáčel v deštném pralese.

Pro zpěvačku a její fanoušky však éra alba Killer Love končí. Nicole představila nový pilotní singl Boomerang z připravovaného alba. O samotném zveřejnění videoklipu informovala na svém twitteru už den před premiérou. „Je tu Boomerang day,“ vzkázala Nicole.

Video k písni Boomerang obsahuje hned několik originálních prvků a sama krásná Nicole se ve videoklipu i několikrát rozmnoží. O nové desce nicméně zpěvačka prozatím mlčí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nicole Scherzinger z Pussycat Dolls představuje nové video. Podívejte se