Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nickelback vystoupí v Praze. Počkat si musíme až do října

Markéta Pešková

Markéta Pešková

4. 12. 2014

Nickelback navštívili Českou republiku už loni a bylo vyprodáno, i proto se rozhodli se vrátit a představit svým fanouškům novou desku i největší hity. 

V prodejích alb multi-platinová rocková kapela Nickelback, je připravena v roce 2015 zahájit obrovské turné na podporu svého osmého studiového alba s názvem No Fixed Address. Turné začne 30. září v Helsinkách ve Finsku a vyvrcholí 25. listopadu v londýnském Wembley. No Fixed Address Tour je desáté světové turné v historii Nickelback a skupina na něm v příštím roce na podzim vystoupí v 31 městech po celé Evropě.

Členové fanklubu se mohou těšit na exkluzivní dárky a budou mít jako první přístup ke vstupenkám, jejichž předprodej začal v úterý 2. prosince 2014 v 9:00 hodin. Pro další informace o členství ve fanklubu navštivte oficiální stránku kapely.

Od svého založení a premiéře na hudební scéně v roce 1996 se NICKELBACK postupně stali jednou z komerčně nejúspěšnějších a nejvýznamnějších hudebních formací posledních dvou desetiletí. Celosvětově skupina prodala více než 50 milionů kusů svých desek, čímž upevnila svůj status druhé nejprodávanější zahraniční kapely v USA v 21. století, hned po Beatles. Jejich bezkonkurenční a neodolatelný hit „How You Remind Me“ zůstává v žebříčku časopisu Billboard „Nejlepší rockovou písní desetiletí“.

 

Během své kariéry kapela mimo jiné dosáhla úctyhodných devíti nominací na cenu Grammy, obdržela tři ceny American Music Awards, dvanáctkrát bodovala v Juno Awards a časopisem Billboard byla v roce 2009 jmenována „Skupinou Desetiletí“.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nickelback vystoupí v Praze. Počkat si musíme až do října