Menu
TOPZINE.cz
Sport

Nezmeškejte sportování v Praze zdarma!

Redakce

Redakce

23. 12. 2010

Konečně je klid. Předvánoční stres jsme nějak zvládli a teď nastávají zasloužené svátky pohody. Stále ale nesmíme zapomínat na pohyb. Mezi svátky má mnoho lidí prázdniny či dovolenou a byla by škoda nevyužít možnosti sportovního vyžití zadarmo.

Brusle

Čekáte pod stromečkem nové brusle? Můžete je vyzkoušet hned o vánočních svátcích Foto: Topzine.cz

V době od 25.  do 31. prosince probíhá v Praze Týden sportu zdarma. Hlavní město Praha ho pro vás připravilo již potřetí. Letos se do projektu zapojilo 33 sportovišť, mezi kterými jsou plavecké bazény, zimní stadiony, posilovny, lezecké stěny a další zajímavá sportovní centra.

Pozor na otevírací dobu

Podrobný seznam sportovišť naleznete na internetových stránkách hlavního města Praha. Při výběru si však dejte velký pozor na otevírací dobu. Některá centra mají kvůli svátkům časově upravený provoz. Našla jsem i taková místa, kde mají otevřeno jen dva dny ve vybraném týdnu, i když se do projektu plně zapojila. Byla by škoda vydat se na zajímavé cvičení a na místě zjistit, že je zavřeno.

Zavřeno

Zavřeno Zdroj: sxc.hu

Může se vám ale také stát, že tam přijdete, bude otevřeno, ale nebude pro vás místo. Jelikož je sportování zadarmo, lidé toho chtějí využít. Je možné, že se dovnitř z kapacitních důvodů vůbec nedostanete. Některá centra tak nabízejí návštěvníkům včasnou rezervaci.

Veřejné bruslení zdarma

K zimnímu období a tedy i k Vánocům neodmyslitelně patří bruslení. Ať už s rodinou nebo s nejbližšími přáteli se můžete vypravit na jednu z mnoha ledových ploch v Praze. Pokud u bruslení ušetříte, užijete si ho ještě víc. Ušetřené peníze pak můžete využít třeba ke koupi horkého svařáku, kterým se po bruslení skvěle zahřejete. Zde vám přináším pár míst a časů, kde a kdy si můžete zdarma zabruslit.

HC Hvězda Praha – Na Rozdílu 1, Praha 6. V sobotu 25. prosince od 10 do 12 a od 16 do 18 hodin.

HC KOBRA PRAHA – Mikuleckého 1584, Praha 4. V sobotu 25. prosince a v pátek 31. prosince od 13 do 15 hodin.

Incheba arena – Areál Výstaviště 67, Praha 7. V pondělí 27. prosince od 9:00 do 10:30.

Nákupní centrum Eden – U Slavie 1527, Praha 10

25. a 26. 12. 11 – 18 hod
Pracovní dny 15 – 20 hod
31. 12. 10 – 16 hod

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nezmeškejte sportování v Praze zdarma!