Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Nezapomeň na mě na DVD: Romantický zapletenec s hvězdným obsazením

Jiří Hannich

Jiří Hannich

25. 8. 2010

!DVD! Měla to být pomsta jednoho naštvaného teenagera a zrodila se z toho nečekaná, ale o to živelnější láska. Vztah dvou mladých lidí však musí projít zatěžkávací zkouškou – nepochopením ze strany rodičů . V romantickém dramatu Nezapomeň na mě se sešly mladé herecké hvězdy Robert Pattinson (Stmívání) a Emilie de Ravin (Ztraceni) s hollywoodskými pardály Piercem Brosnanem (známe ho především jako agenta 007) a Chrisem Cooperem (Americká krása, Adaptace).

Nezapomeň na mě na DVD: Romantický zapletenec s hvězdným obsazením Zdroj: distributor filmu

Film

Neurvalý playboy Tyler (překvapivě ho nehraje nikdo jiný než idol dívčích srdcí Pattinson), stigmatizovaný sebevraždou svého bratra, kašle na konvence. Je naštvaný na svět a jelikož přitahuje problémy všeho druhu, často se potýká s nepochopením ze strany svého otce (Brosnan). Jejich problematickému vztahu nepřidá, když Tyler dostane nakládačku – a nutno poznamenat, že tentokrát v tom byl fakt nevinně – od drsného poldy (oscarový Cooper), který je zároveň otcem Tylerovy spolužačky Ally (de Ravin).

Tyler může mít každou, tak proč nesbalit právě policistovu dcerušku a nepomstít se tak za nespravedlivé zatčení? Z poněkud přízemního plánu logicky sejde, když se ti dva do sebe doopravdy zamilují. Problém je ale v tom, že otec Ally trpí vůči svému jedinému dítěti majetnickými sklony a neváhá přitom použít zastrašovací taktiku. Kdysi přišel o manželku (Allyinu matku), další blízkou osobu si už vzít nenechá. A co samotná Ally až zjistí, že Tylerovy původní záměry nebyly takové, jak se na první pohled zdálo?

DVD

Součástí tohoto DVD je (jako už tradičně) interaktivní menu s možností výběru scén. Především se však můžete těšit na film o filmu, díky němuž se dozvíte leccos o průběhu natáčení a o hercích a filmařích, kteří stáli za vznikem tohoto snímku. Co se týká zvuku, tak máte možnost využít původní znění s českými titulky nebo zvolit český dabing.

Žánr: Drama/Romantický

Stopáž: 113 minut

Režie: Allen Coulter

Hrají: Emilie de Ravin, Robert Pattinson, Pierce Brosnan, Chris Cooper aj.

Zvuk: český, anglický (Dolby Digital 5.1)

Titulky: české

Bonusy: interaktivní menu, film o filmu, upoutávka

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nezapomeň na mě na DVD: Romantický zapletenec s hvězdným obsazením