Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Newyorská premiéra Harryho Pottera a Relikvií smrti se odehrála na černém koberci

Veronika Jílková

Veronika Jílková

20. 11. 2010

!Speciál!Daniel Radcliffe, Emma Watsonová, Rupert Grint, Tom Felton nebo Ralph Fiennes se objevili na premiéře v New Yorku, sedmé pokračování slavného Pottera oblétá svět.

Harry Potter a Relikvie smrti Zdroj: distributor filmu

Pondělní premiéra první části Harryho Pottera a Relikvie smrti zavítala do amerického New Yorku. Hlavní hvězdy včetně Daniela Radcliffa, Emmy Watsonové, Ruperta Grinta, Toma Feltona a Ralpha Fiennese se účastnily této premiéry celé v černém. Proto se tato událost překřtila z typického červeného koberce na koberec černý. Premiéra  proběhla 15. listopadu v Alice Tully Hall.

Hostem tohoto večera byla i herečka Sarah Jessica Parker (Sex ve městě) s manželem Matthewem Broderickem a synem Jamesem a další slavné osobnosti.

Topzine.cz pro vás připravil speciál k filmu Harry Potter a Relikvie smrti, více článků naleznete zde.

Recenzi filmu Harry Potter a Relikvie smrti – 1. část si můžete přečíst zde.

V první části finálního sedmého snímku o čarodějnickém učni Harrym se ústřední trojice (Harry, Ron a Hermiona) nevrací do Bradavic, ale vydává se na velkou cestu za viteály – rozpolcenými dušemi Voldemorta. Jejich úkolem je všechny tyto magické předměty zničit, aby si byl Harry s Voldemortem roven a mohl ho navždy porazit. Nejlepší přátelé musí spoléhat sami na sebe, protože již nejsou pod ochranou Albuse Brumbála, jenž byl v šestém snímku zavražděn. Temné síly se spojily, aby navždy udělaly v kouzelnickém světě pořádek. Povede se Harrymu a jeho pomocníkům tuto hrozbu zastavit a zneškodnit nejmocnějšího čaroděje všech dob? Zjistit to můžete sami. Snímek už běží v českých kinech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Newyorská premiéra Harryho Pottera a Relikvií smrti se odehrála na černém koberci