Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Nevíte, jaké lodičky a boty si vzít na vánoční večírek? My víme!

Vladimíra Pochylá

Vladimíra Pochylá

10. 12. 2010

FOTO: Střevíčky na pártyProsinec je bezpochyby měsícem Vánoc a rodinného kruhu, ale také přináší mnoho příležitostí k různým společenským událostem, jako jsou třeba firemní večírky, silvestrovské slavnosti a párty s přáteli. A co znamenají večery plné glamouru a lesku? Neodolatelný a trendy outfit!

FOTO: Střevíčky na párty

Střevíčky na párty, Zdroj: Deichmann

Říká se, že základem oblečení je dobré spodní prádlo. Souhlasím, ale dodávám, že základem slavnostního večera jsou boty. Možná byste mi teď ponukli: „A co šaty?!“ Tak si představte, jak vcházíte do dveří na onen večírek – dokonalý ůčes, perfektní make-up, úžané šaty, trendy psaníčko a… strašné boty! V tu chvíli celý váš look ztratí přitažlivost. Tak se podívejte na botičky, které se nosí.

FOTO: Elegantní boty

Elegantní střevíčky, Zdroj: Deichmann

Malé černé…

Sáhněte po malých černých, tentokrát ovšem pro vaše nožky, potom nesmí chybět blyštivá kabelka, třpytivé detaily a pořádná porce glamour – a na světě je hvězdný outfit, který se postará o váš perfektní vstup na každou společenskou událost. Pro každou slavnostní příležitost… Tyto saténové lodičky s otevřenou špičkou mluví za vše…

FOTO: Boty s kabelkou

Boty s kabelkou

Třpytivé duo…

Nebezpečně vysoké lodičky s tenkými pásky kolem kotníku a štrasovými kamínky tvoří perfektní duo s blyštivou kabelkou.

FOTO: Páskové boty

Páskové boty

Efektně zamotaná…

Extravagantní lodičky na vysokém podpatku s efektně propletenými pásky připoutají pohledy všech okolo! Trendy detaily jako pásky a otevřená špička se hodí pro každou slavnostní příležitost. Takže úspěch bude zaručen.

FOTO: Semišové lodičky

Semišové lodičky

Černá klasika…

Černé lodičky má v šatníku každý, letos je ale čas pořídit si nové… na mnohem vyšším podpatku!

Všechny milovnice lodiček a vysokých podpatků, pozor! Nezapomeňte si pořídit měkké gelové polštářky do obuvi, kterými ulevíte tlaku na bříška prstů a ještě vám pomohou se stabilitou – třeba na tanečním parketu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nevíte, jaké lodičky a boty si vzít na vánoční večírek? My víme!