Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Nevíte, co si přát pod stromeček? Zkuste třeba bělení zubů

Redakce

Redakce

12. 12. 2012

Vánoční nákupy jsou už v plném proudu a vy ještě nevíte, o co vaše blízké poprosit? Inspirujte se následujícími tipy a své vánoční dárky si zamilujete!

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/tipy-na-vanocni-darky/]

1. Kozačky bez podpatku

Podpatky jsou sice sexy, ale někdy přece jen potřebujete doběhnout tramvaj. Proto je lepší mít v záloze i kozačky bez podpatku. Zkuste třeba ty černé. Ty jsou klasika a hodí se jak ke kabátu, tak k péřové bundě.

2. Bělení zubů

Dokonalý úsměv je možná to nejdůležitější, na co se ale v našich krajinách stále ještě zapomíná. Co takhle zkusit bělení? A pokud nemáte odvahu na laserové lampy ani jiné radikální zákroky prováděné specialistou, zkuste třeba bělicí pásky na zuby. Ty od Profimedu se staly naprostým hitem.

3. Oběd ve stylové restauraci

Už dost různých kantýn a nádražních bufetů všech druhů? Nechte hýčkat vaše chuťové buňky v nějaké dobré restauraci! Tím ale nemyslíme restauraci, která dává své kupony na slevové portály za 34 korun pro oba. Zjistěte, co znamená se opravdu dobře najíst v luxusu, ať víte, o čem se poslední dobou mluví ve všech těch gastronomických pořadech.

4. Lekce francouzštiny

Anglicky v dnešní době umí každý. Co ale druhý jazyk? Zrovna teď mají jazykové školy akce, kdy se můžete zapsat předběžně a tím získáte akční nízkou cenu. Do toho rozhodně jděte! Až jednou budete žít v té Paříži, rozhodně se vám bude hodit říct, že chcete ten svetr i v zelené.

5. Výlet… Au révoir

A když už jsme u té Francie, co takhle přát si prodloužený víkend v Paříži? Můžete to propojit se začátkem kurzu. Navíc je během zimy ve Francii levněji a nejsou tam takové davy turistů, takže se možná i vyplatí stát frontu na Eiffelovu věž. A pokud nemáte rádi Paříž, plno leteckých společností nabízí letenky třeba do Milána za 500 korun. No nekupte to!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nevíte, co si přát pod stromeček? Zkuste třeba bělení zubů