Menu
TOPZINE.cz
Vzdělání a kariéra

Nevíte, co s létem? Procvičte svou angličtinu v jazykových kurzech v centru Prahy

Léto je sice obdobím relaxování u vody a užívání si sluníčka, pokud ovšem letos zůstáváte ve městě, můžete svůj volný čas využít produktivně – například se naučit nový jazyk! Kde v Praze najdete vyčerpávající výběr jazykových kurzů?

Jazykové kurzy v centru Prahy

Zdroj: Shutterstock.com

Znalost cizích jazyků je v dnešním světě naprostou nezbytností. Kdo nezvládá alespoň angličtinu, potýká se s problémy nejen na cestách v zahraničí, ale zejména při hledání práce. Pro mnoho kvalifikovaných pozic jsou však nezbytné nejen základy. Zlepšení vašich jazykových dovedností vám tak klidně může dopomoci k lepšímu místu. Jaké nabízí jazykové kurzy Praha?

Kurzy angličtiny Praha

Jazykových škol, které nabízejí kurzy angličtiny, je v Praze spoustu, není tak problém zvolit si úroveň, lokalitu i čas výuky, které vám budou vyhovovat. Jazykovou školu si však vybírejte také podle toho, jakou kvalitu kurzu vám za vaše peníze poskytne. V tom vám dobře pomohou reference od předchozích klientů.

Kurzy angličtiny IJV

K ověřeným institucím patří jazyková škola IJV – Institut jazykového vzdělávání, která se pyšní 15 lety zkušeností v oboru. Můžete si zde vybrat z klasických kurzů obecné angličtiny, anebo zvolit anglickou konverzaci, angličtinu pro právníky, lékaře, obchodní angličtinu či třeba angličtinu pro mládež nebo pro 50+.

Pracujícím pak přijdou vhod víkendové kurzy, případně večerní škola angličtiny. V létě jsou zase oblíbené intenzivní kurzy, víkendové kurzy angličtiny na Šumavě či letní školy angličtiny. Jazyková škola IJV nabízí kurzy jak pro jednotlivce, tak i pro firmy, a na jejích stránkách si můžete pročíst spousty kladných referencí od předchozích klientů včetně významných firem. Výhodou je také atraktivní poloha v centru Prahy, na Václavském náměstí.

Jazykové kurzy Praha

Kromě angličtiny se samozřejmě vyplatí studovat i další cizí jazyky. Přitom nikdy není pozdě začínat úplně od začátku – vždycky jste toužili umět francouzsky? Anebo vás láká temperamentní španělština? Ať už si chcete pouze oživit znalosti ze školy, nebo vyzkoušet něco zcela nového, v IJV najdete jednu z nejširších nabídek jazykových kurzů v Praze.

Kromě standardně vyučovaných evropských jazyků (angličtina, ruština, ale i italština či portugalština), IJV nabízí i méně tradiční kurzy středoevropských (polština či maďarština), severských (švédština, finština či norština) či balkánských (řečtina či turečtina) jazyků. Stále vyhledávanější jsou také kurzy orientálních jazyků (čínština, arabština či japonština), které v současné době rychle nabývají na významu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nevíte, co s létem? Procvičte svou angličtinu v jazykových kurzech v centru Prahy