×
TOPZINE.cz

Netradiční dekorace i vtipný dárek. Vánoční duch patří i na toaletu

OBR: Vánoční toaletní papír
Vánoční atmosféra je skutečně všude

Na Vánoce se vyzdobují okna, truhlíky, vstupní dveře. V bytech se objevují věnce, girlandy, stromečky. Ale napadlo vás někdy zanést vánoční atmosféru v podobě toaletního papíru i na vaši toaletu?

OBR: Vánoční toaletní papír
Vánoční atmosféra je skutečně všude Zdroj: Topi

Přijde vám to zvláštní? Možná. Na trhu existuje hned několik výrobců, kteří vaše WC zútulní a dodají mu sváteční nádech. Je libo papír se Santou Klausem, se soby nebo s ledními medvědy? Nebo dáváte přednost klasičtějším motivům hvězdiček či cesmíny? Do jaké míry se tu jedná o kýč a do jaké míry o designovou záležitost, to necháme na vašem posouzení, ale vaši návštěvu jistě minimálně pobaví tento vtipný detail.

OBR: Toaletní papír pro zamilované
I novomanželé si zaslouží svůj vtipný papír

Možná se najdou tací z vás, kteří neholdují vychytávkám tohoto tipu, a sváteční výzdobu tak ponechají jen v obývacích pokojích a kuchyních. Nabídka však nehasne jen vánoční tématikou. Nechte se inspirovat k originálním dárkům. Dávno již totiž odzvonilo tradičním ponožkám a sprchovým gelům. Potěšte své okolí a prokažte, že ve vás stále dřímá rozverný duch. Můžete vybrat toaletní papír pro novomanžele nebo pro vášnivé přívržence sudoku, papír se zvířátky, vojenský nebo papír pro zamilované.

OBR: Toaletní papír sudoku
Kde jinde se lépe luští než na toaletě

Fantazii se prostě meze nekladou a pokud hledáte dárek, který pobaví, ale zároveň nezůstane zastrčený v hlubinách skříně, zkuste vsadit na vtipný toaletní papír. Vánoce jsou přeci krásné období a vánoční duch je všudypřítomný, proč ho tedy s trochou humoru nevnést skutečně do všech koutů našich obydlí.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..