Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Neseďte na Valentýna doma. Vyberte si z naší nabídky!

Šárka Braumová

Šárka Braumová

11. 2. 2011

FOTO: valentýnské srdceChtěli byste překvapit vaši drahou polovičku krásným dárkem na Valentýna, ale večeře při svíčkách nebo bonboniéra ve tvaru srdce vám přijde jako obyčejný dárek? Pak čtěte dále, vytipovali jsme pro vás několik originálních dárků, se kterými jistě uspějete.

FOTO: valentýnské srdce

Ilustrační foto, Zdroj: sxc.hu

Masáž pro mlsné jazýčky

Pro čokoládové labužníky je připravena čokoládová masáž. Kromě sladkého požitku vám čokoláda zajistí uvolnění svalů, detoxikaci těla, omlazuje pokožku a tlumí projevy celulitidy. Vaše pokožka bude jemná, vláčná a dokonale vyhlazená. Čokoláda působí jako výborný zdroj energie a dobré nálady, a navíc se při této proceduře nemusíte bát o svou linii.

Wellness víkend

Zážitkem pro oba bude jistě romantický víkendový pobyt plný wellness procedur. Většina hotelů má připravené Valentýnské pobyty, kde jsou kromě ubytování a stravy zahrnuty nejrůznější masáže, vířivka, květina pro partnerku, láhev šampaňského či překvapení na pokoji. Stačí si jen vybrat, které procedury budou nejlépe vyhovovat vám a následně si užit romantický víkend jen ve dvou.

Jízda snů

Lámete si občas hlavu, jaký dárek by byl nejlepší pro vašeho partnera? Romantická srdíčka a svíčky většinu mužské populace příliš nenadchne, zato rychlá auta a vůně benzínu ano. Dopřejte mu jízdu v legendárním Hummeru. Instruktor vám předvede jak toto auto ovládat a následně si můžete i vy samy vyzkoušet, co všechno umí. Můžete si být jisté, že partner bude na jízdu dlouho vzpomínat.

FOTO: hummer

Hummer, Foto: Šárka Braumová, Topzine.cz

Za polárním kruhem

I tak by se dal popsat pocit, když poprvé vstoupíte do polaria. Speciálně upravená komora, kde teplota klesá až na -130° C. Na sobě budete mít pouze speciální spodní prádlo, rukavice, čelenku, ponožky a dřeváky. Celá procedura trvá pouhé 2 až 3 minuty. Pobyt v poláriu snižuje napětí ve svalech, zmírňuje projevy celulitidy a zlepšuje rehabitilaci. Po kryoterapii je nutné aktivně cvičit, aby se prokrvení zvýšilo.

Láska nebeská

Také byste chtěli vidět svět z ptačí perspektivy a rozhledny vám nestačí? Pak je pro vás připraven let balonem. V nabídce jsou odlety z různých lokalit po celé ČR. Většina agentur nabízí na výběr let balonem s větším počtem osob (okolo 10 osob), s menší skupinou (většinou 4 osoby) a samozřejmě privátní let pouze pro vás. V některých nabídkách se objevují i speciální lety jako je let při východu slunce či vyhlídkový let se snídaní.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Neseďte na Valentýna doma. Vyberte si z naší nabídky!