×
TOPZINE.cz

Adele je před Oscary nervózní. Proti trémě jí ale pomáhá hypnóza

FOTO: Adele

FOTO: AdelePředstavitelka bondovského hitu Skyfall Adele se rozhodla navštívit terapeuta v LA kvůli svým obavám z vystoupení na předávání Oscarů. Jak se zpěvačka svěřila, trpí příšernou trémou.

Adele, Zdroj: myspace.com
Adele, Zdroj: myspace.com

Zpěvačka Adele potvrdila, že zazpívá na letošním předávání Oscarů. Zároveň se také přiznala, že navštěvuje intenzívní terapii, která ji má pomocí hypnózy zbavit strachu z vystupování.

Zpěvaččin kamarád jí doporučil hypnoterapeuta v LA, který by jí měl pomoci zbavit se trémy a strachu z vystoupení. „Byla tak nervózní před vystupováním na loňských Grammy, že se jí dokonce udělalo špatně, než vyšla na pódium. Už nechce, aby se to opakovalo,“ vysvětluje.

Adele – Skyfall

Minulý měsíc získala zpěvačka Zlatý Globus za Skyfall jako nejlepší originální píseň. „Ó můj bože, ó můj bože. Upřímně řečeno, jen jsme si vyšly s ostatníma maminama ven. Opravdu jsem to nečekala,“ vyhrkla ze sebe na pódiu.

Adele představí úvodní skladbu k třiadvacáté bondovce na letošním předávání Oscarů, které se koná 26. února v Dolby Theatre v Los Angeles.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..