Menu
TOPZINE.cz
Hry na PC

Není nad rodinné vesmírné cestování od Questrelandu

Komerční sdělení

Komerční sdělení

26. 10. 2018

Je vaše rodina fanoušky Sci-fi? Chtěli byste se podívat do vesmíru a zažít filmy jako Hvězdné války, Hvězdná brána, nebo Pátý element na vlastní kůži? Přijďte do Questerlandu a během jedné hodiny navštivte prostředí starověké egyptské pyramidy, kajuty kosmické lodi i záhadné mimozemské lodi. V naší únikové hře Hvězdný element na vás čeká cestování v čase, bádání v kosmických kajutách i ovládání mimozemských lodí. Jak lépe strávit čas s rodinou, než návštěvou vesmíru?

Úniková hra HVĚZDNÝ ELEMENT

Na planetu Zemi míří ZLO. Na její záchranu je potřeba najít artefakty staré více jak 3000 let. Artefakty patřící dávné civilizaci, která Zemi chránila, avšak sama boj se ZLEM nepřežila. Vaše záchranná mise začíná na daleké planetě Tatuin, kde bylo Bohy zakázáno písmo. Na planetě se nachází pyramida, kde jsou zachovány poslední pozůstatky symbolů této planety. Ovšem ty už dnes nikdo nedokáže rozluštit. A právě zde byl ukryt jeden z hvězdných artefaktů. Rozluštěte sérii hlavolamů a odemkněte tak dveře portálů, skrze které můžete cestovat časoprostorem, tak abyste všechny artefakty našli včas. To ale nebude tak jednoduché. Hra totiž není lineární a má více cest k dosažení cíle. Proto je velice důležitá spolupráce, vzájemné pochopení a komunikace týmu. Svolejte rodinu či kamarády, vytvořte tým o 2-6 členech, najděte čtyři hvězdné artefakty a spaste svět!

Úniková hra

Hurá na záchranu světa!

Na nic nečekejte a rezervujte si termín online na Questerland.cz. Díky naším nejmodernějším technologiím, profesionálním dekoracím a systému virtuální reality si budete připadat jako v opravdovém Sci-fi filmu. Tak zažijte neopakovatelnou atmosféru, rozluštěte naše interaktivní hádanky a objevte unikátní zařízení v Questerlandu. Pozor! Na spasení celého světa máte jen 60 minut! Troufnete si? Vyzkoušejte únikovou hru Hvězdný element!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Není nad rodinné vesmírné cestování od Questrelandu