Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Nenechte si ujít pražské Nonstop čtení

Simona Köhlerová

Simona Köhlerová

22. 5. 2011

FOTO: Karel Hynek Mácha

Jste-li skuteční milovníci literatury, jistě chcete dát své sympatie najevo i jiným způsobem než čtením bez publika či účastí na literárních akcích. Tentokrát v našich pozvánkách naleznete ten pravý způsob, jak projevit svou vášeň odpovídajícím způsobem, a to na 14. ročníku Nonstop čtení. Pro méně extrovertní povahy je tu nabídka křtu a představení Divadla Orfeus.

FOTO: Karel Hynek Mácha

Kdo ví, jak by vypadal starší Mácha..., Zdroj: archiv

Křest knihy Mrtvý muž, spojený s autogramiádou a besedou, se koná v Krásných ztrátách (Náprstkova 10, Praha 1) 25. května od 17 hodin. Bianca Bellová a kmotr autorčina druhého díla, spisovatel Antonín Bajaja, vám představí knihu za hudebního doprovodu Adriana T. Bella a skupiny The Golden Voice of Cyprus.

Setkání příznivců české literatury 1. poloviny 20. století

Čtrnáctý ročník Nonstop čtení se koná ve dnech 25. a 26. května od 10 do 10 hodin. Při rezervaci a domluvení času účasti si můžete vybrat jakoukoliv oblíbenou knihu českého autora první poloviny 20. století. Toto netradiční vyznání přízně spisovatelům si můžete jako účinkující či jako diváci vychutnat na adrese Valdštějnská 14, Praha 1.

Dvě poslední představení Divadla Orfeus v této sezóně máte možnost zhlédnout 25. a 27. května. Na pořadu večera bude mystifikující komedie za účasti významných postav našich dějin i literatury s názvem Ach, Čechy krásné, Čechy mé, duše má by se ráda pnula, ale nepne se… Nenechte svou zvědavost dlouho čekat a vypravte se ve zmíněné dny od 19 hodin na adresu Plzeňská 76, Praha 5.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nenechte si ujít pražské Nonstop čtení