Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Nenechte si ujít Bílé Karpaty skoro zadarmo

Samcová Jana

Samcová Jana

22. 5. 2010

Objevit krásy Bílých Karpat pomůže nový turistický produkt, který připravila Centrála cestovního ruchu Východní Moravy. Propagační materiál s tipy na výlety je koncipován tak, aby se při jednotlivých výletech nesáhlo hluboko do kapsy.

Bílé Karpaty, Zdroj: Centrála cestovního ruchu Východní Moravy

Propagační materiál je primárně určen pro školy a vedoucí letních táborů, ale naplánovat levný a přitom atraktivní výlet po chráněné krajinné oblasti na moravsko-slezském pomezí pomůže i menším skupinám a jednotlivcům. Produkt si mohou zájemci stáhnout na http://www.vychodni-morava.cz/subportal/40/, odkaz Výlety do Bílých Karpat.

„Veškeré tipy jsou koncipovány jako náměty na půldenní až třídenní výlety s dětmi po Bílých Karpatech. Některé jsou zaměřeny na poznávání místních tradic a památek, jiné třeba na objevování krás přírody pěšky či na kolech. Obsahují i orientační údaj o finanční náročnosti – tedy o odhadovaných nákladech na stravování, ubytování a případně vstup do objektů,“ uvedla ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy Dana Daňová.

Třídenní výlet i s ubytováním, stravou a vstupným za 750 korun!

Nejkratší půldenní výlet Za tradičními řemesly: skláři a bačou vede do sklárny v Květné na exkurzi a na návštěvu na ovčí farmu, vyjde přitom zhruba na 150 korun na osobu. Nejdráže vyjdou nejdelší třídenní programy, například Za léčivými prameny, ekologií a historií Bílých Karpat, na přibližně 750 korun, a to včetně ubytování, oběda, večeře a vstupného. V propočtených nákladech není zahrnuta doprava do Bílých Karpat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nenechte si ujít Bílé Karpaty skoro zadarmo