Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nenechte se otrávit podzimní depkou, přijďte na Podzimní Sázavafest

Redakce

Redakce

23. 10. 2010

Podzimní Sázavafest alias Klubobraní přichází se šťavnatou nabídkou, na kterou se můžete těšit již 13. listopadu. Vystoupí Nightwork, Kurtizány z 25. Avenue, Mandrage nebo Prague Conspiracy.

Kurtizány z 25. Avenue, Zdroj: archiv

Šestý ročník Podzimního Sázavafestu se uskuteční 13. listopadu v Kulturním Centru Vltavská v Praze. První tóny uslyšíme už od 16 hodin. Těšit se můžeme na čím dál oblíbenější Nightwork, pro které bude vystoupení na Sázavafestu prvním od křtu svého nového CD. Další lahůdkou by měli být slovenští Lavagance a jejich čeští kolegové Mandrage. Tahákem festivalu jsou určitě Kurtizány z 25. Avenue, kteří patří již ke stálicím naší kytarové scény.

Připravujeme soutěž o vstupenky. Buďte ve střehu!

Dalšími vystupujícími je ska formace Basta Fidel či Andělem ocenění Prague Conspiracy, pravděpodobně nejtalentovanější česká ska skupina.  Představí se i uskupení Loyca, Lucie Kostelecká a M. A. T. Band. Nebudou chybět autogramiády, rozhovory a workshopy a od 21 hodin se druhá stage rozezní v rytmu drum n bass.

Vstupenky můžete zakoupit on-line zde

Multižánrový festival Podzimní Sázavafest nabízí řadu hvězdných hostů, nenechte si proto ujít tuto pohodovou akci již 13. listopadu v KC Vltavská.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nenechte se otrávit podzimní depkou, přijďte na Podzimní Sázavafest