Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Nenápadný film Stuck in Love je příběhem rodiny hledající lásku

Redakce

Redakce

17. 7. 2013

Nezávislé komediální drama Stuck in Love řeší složité vztahy jedné rodiny, ve které má každý potíže s navazováním vztahů a s hledáním té pravé lásky.

video

Úspěšný spisovatel Bill Borgens se potýká s problémy poté, co ho jeho žena před třemi lety opustila. Nedokáže se z rozchodu vzpamatovat, což řeší sledováním své exmanželky a jejího nového pohledného přítele, a snaží se o další šanci na záchranu manželství. Jeho dvě děti jsou od mala vychovávány ke kariéře spisovatelů. Proto je nadšený, když jeho devatenáctiletá dcera Sam přinese zprávu, že ji vyjde první román. Sam přes svůj kariérní úspěch má problémy s navázáním vztahů s muži. S nimi totiž zažívá jenom krátké románky, než ale přijde její spolužák Lou, ke kterému začne cítit něco více. Její mladší bratr Rusty se naopak snaží najít první lásku. Tím zavítáme do života jedné rodiny, která se bude potýkat s problémy lásky, vztahů a přátelství.

Herecké obsazení filmu je výborné. V hlavní roli spisovatele se objeví Greg Kinnear známý z filmu Lepší už to nebude nebo Malá Miss Sunshine. Jeho exmanželku si zahraje Jennifer Connelly (Krvavý diamant, Requiem za sen), dceru Sam pak hraje Lily Collins (Sněhurka). Ve vedlejších rolích se objeví Kristen Bell (seriál Veronica Mars) a stále víc populárnější Logan Lerman (Ten, kdo stojí v koutě; Percy Jackson: Zloděj blesku).

Film Stuck in Love možná odrazuje svým názvem (původně byl plánován název Writers), nenechme se ale zmást. Stuck in Love není žádnou ztřeštěnou komedií ani melancholickou uplakanou romantikou. Je to spíše obyčejný příběh o obyčejných lidech a jejich problémech, se kterými se ztotožní nejeden divák.

Nenápadný snímek tak může příjemně překvapit, na druhou stranu ale také nudit. Z traileru to spíše vypadá na povedenější film z kategorie komediální rodinné drama zejména díky hercům. Zámořskou premiéru měl snímek 5. července 2013.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nenápadný film Stuck in Love je příběhem rodiny hledající lásku