×
TOPZINE.cz

Německá klasika Bruno Banani

Bruno Banani parfém

Značka Bruno Banani byla založena v roce 1993, když se dva talentovaní podnikatelé Klaus Jungnickel a Jan Jassner rozhodli dát dohromady všechny pracovníky státní společnosti Tricotex, která v tu chvíli přestala existovat. Experiment se povedl, neboť soudržný kolektiv odborníků dokázal vytvořit bezchybné spodní prádlo pro ženy i muže.

Vysoká kvalita výrobků se zalíbila mnoha zákazníkům, což inspirovalo zakladatele značky k rozšíření podniku a vylepšení sortimentu. V roce 1997 byla dokončena výstavba nové továrny a kolekce výrobků byla doplněna o hodiny, šperky, doplňky a oblečení pro aktivní odpočinek. V roce 2000 publikum velmi pozitivně ocenilo první vůni od značky, která měla výrazný úspěch mezi mladými lidmi. Nyní kupují parfém Bruno Banani sebevědomé a odvážné lidé, kteří se nebojí experimentovat a překvapovat okolí svými výraznými stylovými proměnami.

Pánský parfém Bruno Banani je dynamika a inspirace v každé lahvičce

Značka představuje bizarní flakony, ve kterých jsou uzavřeny neobyčejné kompozice vůní. Pánské vůně od německé značky tvoří extrémně rozporuplné noty, proto je každá kompozice velmi svébytná a mnohostranná. Tóny klasiky se velmi harmonicky propojují s avantgardními tóny, což dodává vůním zvláštní šarm a dynamiku. Fascinující motivy dodají inspiraci, posílí sebevědomí, zvýší vlastní atraktivitu.

Parfémy jsou určeny pro osobnosti, které vždy hledají nové zážitky a jsou připraveny na dobrodružství. Parfémy Bruno Banani pro silnou polovinu lidstva zahrnují rozmanité vonné akordy, mezi něž patří kořeněné, pižmové, dřevité a fougerové. A ty jsou vyjádřeny následujícími notami: lanýž, violka, gin, kakao, grapefruit, jablko apod.

Bruno Banani pánský parfém

Dámským parfémem Bruno Banani zdůrazněte mimořádný vkus a nenapodobitelný styl

Současným dámám přišly vhod výrazné a mimořádné vůně od slavné značky. Kompozice jsou tvořeny klasickými motivy, které se proplétají s moderními akordy. Tak neobvyklá kombinace dodává vůním Bruno Banani zvláštní tajemnost a přitažlivost. Pomocí neobyčejných harmonií se vám podaří zdůraznit svůj vybraný vkus a vyjádřit nezaměnitelný individuální styl. Představitelé silného pohlaví budou skládat poklony ženě. Vonné kompozice jsou zastoupeny ovocnými, květinovými a východními harmoniemi, v nichž jsou cítit další noty: mandarinka, mango, broskev, černý rybíz, ostružina, vanilka a bergamot.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..