Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Nemáte partnera? Pořiďte si erotický stroj!

Máte rádi sex, ale zrovna nemáte po ruce nikoho, s kým byste si ho dopřáli? Ani ho nepotřebujete.Nebojte, do veřejného domu vás posílat nebudeme. Ani navádět k náhodnému sexu se svolnou neznámou či svolným neznámým. Ten může být pěkně riskantní. Jděte raději cestou bezpečného sexu se sofistikovanými erotickými hračkami. Ne, to není vtip. Představíme vám totiž pomůcky, s nimiž si užijete takové potěšení, o jakém se vám ani nezdálo.

Užívejte si, i když jste sami!

Trh s erotickým zbožím za několik posledních let doznal značných změn. Přibyly v něm pomůcky, které sex povznášení na naprosto jinou úroveň. A především nám umožňují užívat si ho bez přítomnosti druhé osoby. Zkrátka dosahují takových kvalit, že plně nahradí člověka z masa a kostí. Lásku a vřelé objetí sice stále neposkytují, ale fyzické potěšení tedy ano. A mnohdy v takové dávce, jíž bychom se od živé bytosti ani nedočkali. Je až filosofickou otázkou, zdali tomu tak je dobře nebo špatně. Spíše dobře, nemyslíte?

Opravdu sofistikované erotické stroje

V segmentu erotických hraček už dávno nenajdeme jen ty nenápadné, které schováme do kabelky. Součástí erotického arzenálů profíků jsou i sofistikované erotické stroje. Co taková šukací mašina, milé dámy? Vyzkoušeli jste ji někdy? Měly byste. Pro nezkušené to zřejmě bude erotická hračka poněkud těžšího kalibru, které se i zpočátku možná i zaleknou, ale věříme, že jakmile ji jednou vyzkoušíte, tak ji podlehnete. Například erotický sexshop Erosstar.cz ve svém portfoliu má hned několik těchto mašinek, které naprosto věrohodně imitují sexuální akt s mužem. Se vším všudy. Dokonce jej v mnohém předčí. Nikdy se totiž neunaví.

Chybí vám sex? Pořiďte si šukací pannu!

A pro pány bychom měli výkonné šukací panny. Ty vám zase nahradí dámu. Šukací panna v životní velikosti Finnish girl s vagínou i análním otvorem vyrobeným z jemného silikonu dokonale imitujícího lidskou pokožku dokonce vibruje. A nikdy vás neodmítne. Tyto nafukovací panny mohou být zdrojem přímo nekonečného potěšení. A sex s nimi rozhodně bude bezpečnější než s neznámou ženou, kterou potkáte v baru.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nemáte partnera? Pořiďte si erotický stroj!