Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nekonečná narozeninová párty hudební televize Óčko

Redakce

Redakce

8. 10. 2010

!FOTOGALERIE!Ve čtvrtek večer oslavila hudební televize Óčko své osmé narozeniny. Vše mělo začít v 19 hodin. Kromě dunění reprobeden a natěšených mladých slečen však nenaznačovalo nic tomu, že se v Music Clubu Óčko v Praze bude konat nekonečná pařba.

Přípitek při oslavě narozenin TV Óčko, Foto: Martin Kroa, Topzine.cz

Přípitek při oslavě narozenin TV Óčko, Foto: Martin Kroa, Topzine.cz

Krátce před devátou, tedy téměř dvě hodiny po oficiálním zahájení akce, přišli na pódium moderátoři celé show, Eva Decastelo a její slovenský kolega z Óčka Andrej Polák.  Po krátkém přivítání Andrej všem přítomným vysvětlil, co znamená číslo osm, tedy věk hudební televize Óčko. „Je to hravé číslo a podle numeroložky, které jsem se ptal, znamená i určité změny,“ prozradil.

O změnách mluvila i programová ředitelka televize Silvie Pecková. O jaké změny by se mělo jednat, však neprozradila. Spolu s ní přišel i generální ředitel televize Jiří Balvín a výkonný ředitel Hynek Chudárek. Společně vyjádřili přání všeho nejlepšího k narozeninám jejich televize a rozkrojili narozeninový dort.

Show začíná

O několik chvil později už mohla slibovaná párty opravdu začít. A jak jinak, než vystoupením pořádného showmana. Na pódium přišel  slovenský zpěvák Miro Šmajda. Miro měl opět naprosto šílený účes, podtrhující jeho image rebela, a navíc i namalované oči. Zajímavé.

První Mirova píseň byla Rosemary – tak trochu ušidrásající rocková skladba, která ale konečně rozžhavila obecenstvo, a párty začala nabírat ty správné obrátky. Jakmile přidal i druhou a  třetí píseň, publikum už bylo ve varu a parket se postupně zaplňoval trsajícími páry.

Na konec svého vystoupení zpěvák přidal i singl Welcome to the Jungle, u kterého si pořádně zařval to své známé, rockově sopránovité „šálalalaláá ooh“.

Andrej Polák a Miro Šmajda, Foto: Martin Kroa, Topzine.cz

Andrej Polák a Miro Šmajda, Foto: Martin Kroa, Topzine.cz

Následující bod programu, Legendy se vrací, se do moderního prostředí televize Óčka moc nehodil. Jejich repertoár, jak už název napovídá, se skládá z písní jiných velikánů, jako jsou Pink Floyd, Abba či Bon Jovi, a jejich vystoupení mělo, až na pár výjimek, spíše trampský nádech.

Příjemné překvapení večera

Jako host zde vystoupila i teprve šestnáctiletá Markéta Konvičková, která procítěně a velmi čistě zazpívala zpomalenou verzi písně Russian Roulette od Rihanny. Mezi hosty se objevili také Gipsy, Pavel Cejnar, Vlaďka Erbová či Iveta Bartošová.

Ještě než se ručičky zasavily na jedenáctce, byl za mixážním pultem natěšený Míra Hejda, který potěšil všechny věkové kategorie přítomných tím, že kombinoval jak hudbu novější tak i tu starší. A tak o půlnoci na parketu trsali už všichni, kteří si večer chtěli opravdu užít. A jestli nezemřeli, tančí tam doteď.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nekonečná narozeninová párty hudební televize Óčko