Menu
TOPZINE.cz
Sport

Největší taneční show je tady: Tanečník roku 2011

Redakce

Redakce

7. 4. 2011

Šestý ročník prestižní taneční soutěže je za dveřmi. Již tento víkend budete moci v pražském klubu SaSaZu na vlastní oči spatřit souboj nejlepších tanečních formací a jednotlivců.

V porotě zasedne i zakladatel soutěže Yemi A.D.

V porotě zasedne i zakladatel soutěže Yemi A.D. Zdroj: tanecnikroku.cz

Letošní ročník soutěže je ve znamení otevřených hranic. K vidění bude battle nejen českých a slovenských tanečníků, ale také tanečníků z Brazílie, Francie, Chorvatska, Srbska… V pátek 8. dubna se diváci mohou těšit na souboj tanečních formací v počtu až 24 tanečníků v disciplínách Hip hop, Disco dance a Street show. Zároveň zde večer proběhne semifinále jednotlivců. Ti nejlepší se utkají následující den ve velkém finále. Výherce si odnese 50 tisíc korun a další benefity.

V porotě zasednou hvězdy tanečního světa

V porotě opět zasednou taneční hvězdy jako např. tanečník, choreograf a zakladatel této soutěže Yemi A.D., spoluzakladatel B.D.S Academy a několikanásobný mistr světa v Hip hopu Miro Olšavský nebo slovenská taneční legenda Laci Strike. Porota bude letos zpestřena francouzským tanečníkem Dedsonem z Wanted crew, americkou tanečnicí z New Yorku Shernitou Anderson (spolupracovala např. s Kanye Westem) a ze samotné Brazílie přijede a v porotě zasedne tanečník, choreograf a člen Cia Xstyle Dance Company Filipi Escudine. Porotci si letos připravili společnou choreografii, kterou předvedou během finálového večera. Je tedy opravdu na co se těšit!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Největší taneční show je tady: Tanečník roku 2011