Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Největší kuriozity slavných DJs: Let do vesmíru nebo prodej sušenek

Jakub Jarolímek

Jakub Jarolímek

14. 11. 2013

Producentům elektronické hudby se stejně jako každému občas podaří nějaký ten čin, který ostatní šokuje či přinejmenším pobaví. Několik nejzajímavějších kuriozit slavných DJů ze světa taneční hudby jsme pro čtenáře připravili v tomto článku.

Dada Life uspořádali největší polštářovou bitvu

Švédské duo Dada Life je známé pro svá vystoupení plná šílenství, ovšem tentokrát si dvojice dala za cíl uspořádat největší polštářovou bitvu a zapsat se do Guinnessovy knihy rekordů. K tomu bylo za potřebí více než 3700 polštářů, takže si dokážete představit, kolik práce měla uklízecí četa po halloweenském vystoupení v Chicagu, kde rekordní bitva úspěšně proběhla.

Armin Van Buuren má předplacený výlet do kosmu

Jeden z nejoblíbenějších producentů na poli taneční hudby se rozhodl stát se zároveň prvním DJem, který opustí planetu Zemi a vycestuje do vesmíru. „Je snem každého DJe cestovat 3,5 krát rychleji než zvuk,“ popisuje Buuren nadšení z chystaného výletu, kterého se zúčastní pouze stovka vyvolených.

Dillon Francis peče balení sušenek za 100 dolarů

Americký producent Dillon Francis očividně ví, jak zábavnou formou na sebe upoutat pozornost médií a zároveň přilákat fanoušky na svůj e-shop. Nabídku upomínkových předmětů totiž rozšířil o poskytování služeb. Díky tomu je možné si přímo od samotného DJe nechat nakreslit rodinný portrét za 750 dolarů, sestavit postel za 1000 dolarů či napéct cukroví za 100 dolarů.

Tiësto oddal pár v Las Vegas

Pokud náhodou plánujete svatbu v Las Vegas, zbystřete! „Který pár chce, abych je oddal v Las Vegas 17. srpna,“ zeptal se fanoušků na svém oficiálním facebookovém profilu proslulý DJ Tiësto. Podmínkou je zaslat svůj příběh a důvod, proč by měl Tiësto oddat právě vás. Jeden pár už ve výběru uspěl, pokud se usměje štěstí i na vás, je tu šance, že bude o kvalitní hudbu při svatební hostině postaráno.

Deadmau5 se pokoušel odhlásit z nominací MTV

V momentě, kdy twitterový kanál televize MTV oznámil, že byl Deadmau5 nominován na cenu nejlepšího kanadského umělce, tento prostořeký producent obratem odvětil: „Mohu se z toho nějak odhlásit?“ Své fanoušky ujistil, že si jejich podpory váží, ovšem jak sám dále uvedl, nestojí o cenu od televize, která vysílá pořady o těhotných teenagerech.

Krewella vyhlásila soutěž o rande

Tříčlenná americká elektro-dubstepová skupina, ve které po boku producenta působí dvě sestry, vyhlásila soutěž o rande s jednou ze sester, Jahan Yousaf. Podmínkou bylo zaslání zábavného videa od muže staršího 21 let, které pak zbylí dva členové posoudili. Výherce byl úspěšně vybrán a užil si opravdu zběsilou párty, na kterou rozhodně nezapomene.

Fatboy Slim běžel brightonský maraton

Málokdo ví, že proslulý tvůrce hitů Right Here Right Now či Praise You se léčil z vážné závislosti na alkoholu. O to více Norman Cook celý svět překvapil tím, že se po úspěšném vyléčení před třemi lety rozhodl běžet brightonský maraton. Pro letošní rok se dokonce rozhodl svým během na Londýnském půlmaratonu přispět na boj s epilepsií.

Gramatik sdílel torrent se svou diskografií

Zajisté každého fanouška potěší, když jeho oblíbený producent uveřejní nějakou skladbu ke stažení zdarma. Původem slovinský producent Denis Jasarevic známý jako Gramatik své příznivce však překvapil tím, že na svém oficiálním facebookovém profilu sdílel odkaz na torrent s kompletní diskografií z let 2008 až 2012. Místo prodeje hudby vsází na dobrovolné příspěvky.

Diplo se pokoušel být diskvalifikován z Top 100 DJs

Americký producent Diplo již delší dobu na internetu zveřejňuje posměšky na účet žebříčku stovky nejlepších DJů světa vyhlašovaného anglickým měsíčníkem DJ Mag. „Snažil jsem se být mimo tento seznam. Jsem zklamaný, že mě na něj umístili,“ stěžoval si letos, když obsadil čtyřiašedesátou příčku. „Nabídl jsem svým fanouškům 75 centů, aby pro mě hlasovali a já byl diskvalifikován, ale nefungovalo to.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Největší kuriozity slavných DJs: Let do vesmíru nebo prodej sušenek