Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Nejsmradlavější muž planety. Vodu neviděl třicet osm let

Redakce

Redakce

1. 8. 2013

Čistota půl zdraví? Ale kdeže. Ind Kailash Singh se nemyl už třicet osm let a těší se skvělému zdraví. Vy to však raději nezkoušejte.

FOTO: Nejsmradlavější muž na světě. Překoná ho někdo?

Nejsmradlavější muž na světě. Překoná ho někdo? Zdroj: youtube.cz

Důvodem dobrovolného zápachu je rada kněze, jenž poradil tomuto muži způsob, jak počít mužského následníka a dědice. Je to velice jednoduché, stačí nepřijít do kontaktu s vodou. Zdá se však, že rada nebyla zcela účinná. Kailash Singh má totiž se svou manželkou sedm dcer.

Jeho žena mu údajně i vyhrožovala, že pokud se neumyje, přestane s ním sexuálně žít. Zřejmě to pro pána nebylo dostatečnou motivací.

Muž se nemyl již od roku 1974. Jediná šťastná místa, která měla co dočinění s vodou, jsou jeho ruce a ústa.

FOTO: Noha nejsmrardlavějšího Inda

Noha nejsmardlavějšího Inda.

„Žiju šťastný život,“ prohlašuje o sobě Ind. A dodává: „Lidé ve všech zemích  myjí svá těla, přesto však nežijí šťastně.“ Jeho životní filozofií trpí především jeho rodina, která ho mnohonásobně nabádala, aby své tělo zbavil hrůzného puchu. Aby to nebylo málo, Kailash Singh se pro jistotu ani nestříhá.

Jediný způsob očisty, jemuž se tento muž podrobuje, je kouř ohně, tedy vykuřování. „Nemyslím si, že bych se v tomto životě ještě někdy umyl,“ dodává s hloubavým výrazem a úsměvem nejsmradlavější muž na světě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nejsmradlavější muž planety. Vodu neviděl třicet osm let