×
TOPZINE.cz

Nejlepším hotelem u nás je opět Hilton Prague

Hotel Hilton Prague získal podle agentury Travel Trade Gazette ocenění Nejlepší hotel v České republice. Toto ocenění uděluje společnost každým rokem a Hilton Prague jej získal již počtvrté za sebou.  Co je tajemstvím jeho úspěchu?

FOTO: Hotel Hilton, Praha
Hotel Hilton, Praha, Zdroj: archiv Hilton Prague

Pro pražský Hilton to není první ocenění, na špičce se drží již roky. V září 2010 byl dokonce vyhlášen dle čtenářů časopisu Business Traveller Magazine nejlepším business hotelem ve východní Evropě. Ocenění TTG (Travel Trade Gazette) však posiluje snahu hotelu vylepšovat a poskytovat čím dál lepší služby.

Generální ředitel pražských hotelů Hilton Michael Specking celou situaci komentoval: „Toto ocenění je fantastickým uznáním dlouhodobé špičkové kvality služeb, které Hilton Prague poskytuje. Jsem opravdu pyšný na celý tým hotelu Hilton Prague za trvalou snahu a úsilí. Velmi si tohoto ocenění vážím, jelikož je projevem uznání spokojených klientů a obchodních partnerů, kteří pro nás hlasují.“

TTG Awards jsou udělovány na základě hlasování odborníků z řad cestovního ruchu. Letošní udělování se konalo 12. února 2011.

Hilton Hotels & Resorts

Hilton Hotels & Resorts je hotelová společnost poskytující hotelové služby po celém světě. Pod její záštitou se nachází celkem 530 hotelů a rezortů v 73 zemích. Hilton Hotels & Resorts je jedna z deseti vedoucích značek na trhu z řady Hilton Worldwide.

Tato téměř stoletá společnost poskytuje služby v oblasti hotelnictví, disponuje více jak 3 600 hotely a řadí pod sebe již zmíněnou Hilton Hotels & Resorts, ale i Conrad Hotels & Resorts, Hilton, Doubletree, Embassy, Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Homewood Suites by Hilton, aj.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..