Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nejlepší videoklipy natočené ve vězení. 6 hudebních stars za katrem

Jedním z míst, kam by se málokdo z nás chtěl podívat, je bezpochyby vězení. V podání hudebních stars se ale nevlídné prostředí žaláře stává tanečním parketem, kde si spoluvězni společně střihnou synchronizovaný taneček. Nebo je libo strávit odpoledne v kantýně mlácením pěstí do stolu a shazováním nádobí? Tyto a další klipy z hudební věznice vám nabízíme beztrestně k zhlédnutí.

Lady Gaga feat. Beyonce – Telephone

Zpěvačka to zkrátka pojala po svém. Polonahým tanečkem na chodbě s ostatními chovankami počínaje,  a dívčí rvačkou, za kterou by se nestyděl ani Bruce Lee, konče. Celý klip vrcholí v restauraci, kde obě pěnice otráví hosty jedem na krysy, aby jim k tomu na závěr zatančily. Střih. Hvězdy si to pádí po dálnici v super káře. Podobnost s Kill Bill není zcela náhodná.

Metallica – St.Anger

Jedna z nejhustších kapel se rozjede do jedné z nejhustších věznic, kde natočí jeden z nejhustších klipů. Vězeňské cely disponují skvělou akustikou a vycházkový dvorek se rázem promění na koncertní pódium. Tohle byl asi původní záměr, ovšem koukat se na tlačící se a poskakující partičku delikventů je v pětiminutovce víc jak dost. A dostat se na koncert Metallicy zadara a ještě si zahrát v klipu? Trestuhodné!

Michael Jackson – They Don´t Care About Us

Božský Michael, znám pro svůj smysl pro detail, na to šel od lesa. K natáčení si přizval režiséra intelektuálních filmů Spika Jonze a společně stvořili působivé video plné lidských osudů. Bohužel samotná píseň už v Americe takový úspěch neslavila. Zato v Evropě v roce 1996 obsazovala horní příčky hitparád.

Alexandra Stan – Saxobeat

Čím se hlavní hrdinka provinila, to asi nazjistíme. Zato se dozvíme, jak se dá parádně zatančit v zadržovací cele metr na metr nebo jak si omotat dozorce kolem prstu. V podstatě je celé video návod k tomu, jak vypadnout z vězení a ještě při tom vypadat sexy.

Elvis Presley – Jailhouse Rock

Video, ve kterém pruhovaní gentlemani společně hrají na hudební nástroje a tancují, zažilo svou premiéru v roce 1957. Nesmrtelný Elvis to v klipu neuvěřitelně rozjíždí svou pánví a předvádí kreace, u kterých omdlévaly naše babičky. Ať tak nebo tak, vězeňské prvenství už mu nikdo neodpáře.

CPDRC Inmates Gangnam Style

Tady je důkaz toho, že Filipínci vlastní nejspíš nejlepší program pro převýchovu vězňů. Uznejte, uspořádat synchronizovaný taneček je přece jen zábavnější než lepení papírových pytlíků. Ostatně času na to mají dost.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Nejlepší videoklipy natočené ve vězení. 6 hudebních stars za katrem