Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Nejlepší místa pro seznámení. Kde ulovíte ideální protějšek?

Toužíte potkat perfektní protějšek, ale nemáte moc příležitostí k seznamování? Máme pro vás tipy na ta nejlepší místa, kde můžete potkat toho pravého či pravou.

Bary

Restaurace a bary patří mezi naprosté klasiky. I přesto, že se vám seznámení na těchto místech může zdát zpočátku nereálné, potkáte tu spoustu nezadaných lidí. Díky dobrému jídlu a pití jsou všichni uvolnění a otevřenější seznámení. Nemusíte složitě přemýšlet, jak druhého oslovit. Většinou stačí pouhé pozvání na drink. Konkrétní místo si ale pečlivě vybírejte. Zakouřenou hospodu plnou opilců raději vynechte a dejte přednost příjemnějšímu podniku.

Knihovny nebo knihkupectví

Chcete potkat někoho sečtělého? Pak se vydejte do knihovny. Zabrouzdejte k regálu se svým oblíbeným knižním žánrem a počkejte, dokud se neobjeví sympatický čtenář nebo čtenářka. Hovor začnete velmi jednoduše. Požádejte o doporučení na dobrou knížku nebo zajímavého autora. Pokračovat můžete u dobré kávy nebo při večeři.

Internetové seznamky

Online seznamky patří mezi nejčastěji volená místa pro hledání ideálního protějšku. Využijete je zejména v případě, že jste časově zaneprázdnění nebo vám oslovování náhodných lidí dělá problémy. Využít můžete méně i více známých seznamek, jako např. Seznamte.se, Tinder nebo třeba eDarling. Mezi registrovanými uživateli najdete muže i ženy všech věkových kategorií. Filtrovat můžete nejen podle věku, ale také podle výšky, bydliště a zájmů. Prověřené internetové seznamky jsou navíc diskrétní a zcela bezpečné. Je na vás, s kým se dáte do řeči a po jaké době se rozhodnete s dotyčným sejít naživo.

Fitness centra

V posilovně potkáte spoustu lidí se stejným zájmem a životním stylem. Pokud se vám někdo zalíbí, můžete přijít s pozváním na společný běh, sobotní výlet nebo třeba jen procházku parkem. Díky podobným koníčkům je dost možné, že brzy budete shánět levné letenky na první dovolenou nebo nové fitness vybavení do společného bytu.

Svatby

Kromě internetové seznamky se můžete velmi snadno družit i na svatbách. Pokud dostanete od přítele nebo rodinného příslušníka pozvání na svatbu, rozhodně ho neodmítejte. Máte totiž velkou příležitost potkat někoho sympatického a nezadaného. V uvolněné a pohodové atmosféře si bez potíží k dotyčnému přisednete. Skvěle funguje i pozvání k tanci ve chvíli, kdy kapela hraje romantickou píseň.

Ohodnoťte tento článek:
4
Právě čtete

Nejlepší místa pro seznámení. Kde ulovíte ideální protějšek?