Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Nejlépe oblékaní muži roku 2010!

Anna Talašová

Anna Talašová

24. 1. 2011

Nejlépe oblékané ženy už jsme probrali. A ještě předtím než by nás snad někdo chtěl nařknout z diskriminace, přinášíme vám pohled na mužskou část populace. Mě osobně by nejvíc potěšilo, kdyby tenhle článek padl na úrodnou půdu a pánové okolo nás si z oceněných vzali příklad.

FOTO: Robert Pattinson

Robert Pattinson pro Vanity Fair, Zdroj: youtube.com

Jak se zdá, toplist nejlépe oblékaných mužů ovládly mladé a nastupující hvězdy. Ze známých tváří, které se ubránily před novou vlnou kolegů a konkurentů, se v žebříčku umístili jen George Clooney, Brad Pitt, Johnny Depp a David Beckham.

Naopak nejlépe oblékaným mužem planety byl zvolen Robert Pattinson, kterého není třeba dlouze představovat. Z opačného konce desítky mu zdatně sekunduje jeho herecký kolega Taylor Lautner. Mladé slečny ho považují za nový sex symbol a nemůžou se ho nabažit, někoho naopak nebaví narážet na Taylorovu dokonalou vizáž s ještě dokonalejšími zuby na každém kroku. Nedá se mu ale upřít, že má styl, svaly a výkonné PR.

FOTO: Justin Timberlake

Justin Timberlake, Zdroj: youtube.com

Justin Timberlake jako by měl potřebu neustále světu dokazovat, že na co sáhne, to mu jde. Obstál jako zpěvák, herec, producent, návrhář i podnikatel. A k tomu všemu dokázal svým stylem a vkusem v loňském roce převálcovat takové módní ikony, jako jsou Brad Pitt a George Clooney.

To se povedlo i Zacu Efronovi. Pokud se Muzikál ze střední zrovna netrefil do vašeho gusta a přes prsty se díváte i na pár Zac Efron a Vanessa Hudgens, zkuste se k nim alespoň pro dnešek postavit nezaujatě. Oba dva ještě budou muset dokázat, že si své místo na hereckém výsluní zaslouží, už teď ale musíme uznat, že Zac má styl a ví, jak se obléknout.

FOTO: Ed Westwick

Ed Westwick pro korejské Elle, Zdroj: youtube.com

Můj favorit je Ed Westwick. Často je vidět v něčem neokoukaném, skvěle kombinuje, trošku šokuje, ale vždy vypadá perfektně! O něco jemnější a společensky přijatelnější styl najdeme u jeho seriálového kolegy Chace Crawforda.

Ještě než odhalíme kompletní desítku nejlépe oblékaných mužů světa, neodpoustím si malé pošťouchnutí. Ať už chcete, nebo ne, pánové, oblékání je vaší součástí a něco o vás vypovídá. Proto byste k němu měli přistupovat zodpovědně. Není přitom nutné investovat do oblečení horentní sumy, ani vypadat zženštile. Stačí akorát nepodceňovat úlohu toho, co máte na sobě, a občas se zamyslet nad tím, co to vlastně je. Nebo ještě lépe denně nežli občas.

FOTO: Nejlépe oblékaní muži roku 2010

R. Pattinson, D. Beckham, Ch. Crawford, Zdroj: youtube.com

Nejlépe oblékaní muži roku 2010:

10. Taylor Lautner
9. George Clooney
8. Brad Pitt
7. Justin Timberlake
6. Zac Efron
5. Johnny Depp
4. Ed Westwick
3. Chace Crawford
2. David Beckham
1. Robert Pattinson

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nejlépe oblékaní muži roku 2010!