Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Nejlépe oblékané ženy roku 2010!

Anna Talašová

Anna Talašová

18. 1. 2011

Snad vás ještě neomrzela všudypřítomná bilancování a ohlédnutí za uplynulým rokem. V záplavě toplistů, hitparád a žebříčků nám snad může být ospravedlněním to, že vám přinášíme jednu z nejsledovanějších kategorií, bez kterých se každoroční shrnutí jen těžko obejde. Podíváme se na nejlépe oblékané ženy světa v roce 2010.

FOTO: Blake Lively

Blake Lively, Zdroj: youtube.com

Filmové, hudební a televizní ceny, módní přehlídky, večírky, ale i běžný den, to všechno jsou chvíle, kdy musejí celebrity, které mají právo na umístění v podobném žebříčku, vždy a bez výjimky obstát. Kdo tedy tímto vším proplouval v loňském roce nejstylověji?

Při pohledu na desítku nejlépe oblékaných žen je patrné, že éra dosud vládnoucích profesionálek, jako je Victoria Beckham je u konce. Výsledné toplisty čím dál častěji překvapují novými jmény. Loni končily na stránkách časopisů s vysokým bodováním Emma Watson, Blake Lively, Jessica Biel, Diane Kruger nebo Leighton Meester. Kromě bezchybného vkusu a stylu je pojí mládí a talent.

Diane Kruger, Jessica Biel, Rihanna

FOTO: Diane Kruger, Jessica Biel, Rihanna, Zdroj: youtube.com

Role Sereny van der Woodsen (Gossip Girl) a jejích bezchybných outfitů výrazně pomohly její představitelce Blake Lively vrýt se nám do paměti. Pravdou ale je, že i v soukromí vypadá Blake Lively vždy perfektně, žensky a sexy. To všechno jí v kombinaci s dokonalou postavou a příjemným vystupováním přineslo jednoznačné první místo.

Hned za ní se drží, a pomyslné stupně vítězů uzavírají, dámy lišící se věkem, ne však už láskou k vintage a schopností skvěle zkombinovat značkové věci s konfekcí, Alexa Chung a Kate Moss.

FOTO: Blake Lively

Blake Lively, nejlépe oblékaná žena roku 2010, Zdroj: youtube.com

Žebříček uzavírá Rihanna, která se díky rudým vlasům stala nepřehlédnutelnou. Musíme ji ocenit nejen za odvahu, ale také za to, jak dokáže tak výraznou barvu kombinovat s oblékáním. V tom se rozhodně nedrží při zdi a namísto usedlých tónů, které se prvoplánově nabízejí, často volí syté barvy, jako je červená nebo oranžová.

Takhle tedy vypadá top 10 nejlépe oblékaných žen roku 2010. Ať je vám inspirací!

  1. Blake Lively
  2. Alexa Chung
  3. Kate Moss
  4. Emma Watson
  5. Diane Kruger
  6. Leighton Meester
  7. Jessica Biel
  8. Cheryl Cole
  9. Kristen Stewart
  10. Rihanna

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nejlépe oblékané ženy roku 2010!