Menu
TOPZINE.cz
Z domova

Nedovolte, aby vás inflace připravila o úspory!

Bojíte se, že vás ožebračí inflace? Nestane se tak, vložíte-li své úspory buď do nemovitostí, nebo do zlata. Jaký investiční nástroj pro vás bude vhodnější?

Odpověď na tuto otázku závisí na výši vašich úspor. Podaří-li se vám dát dohromady několik milionů, bude možno vám doporučit investici do nemovitostí. Pozemky, byty a domy obzvláště v hlavním městě inflaci stále velmi dobře odolávají. Vždy je v budoucnu prodáte za vyšší cenu, než za jakou jste je nakoupili. Nevažte se ale vysokou hypotékou, která vám výnosy sníží.

Proč investovat do zlata?

Nemáte na účtě miliony, ale statisíce? V tom případě doporučujeme spíše investovat do zlata. Tento drahý kov si i nazvdory inflaci dlouhodobě udržuje stálou cenu a jeho koupě je oproštěna od DPH. Řeč je o zlatě investičním, tedy zlatých slitcích a mincích vysoké ryzosti, do kterých již investují malí i korporátní investoři. A vy je můžete následovat.

Zaměřte se na certifikované produkty

Investování do drahých kovů má svá jasně daná pravidla. V první řadě je vybrat si svého obchodního partnera. Vhodného a především důvěryhodného dodavatele, který obchoduje pouze s certifikovanými produkty (certifikát musí být celosvětově uznávaný) té nejvyšší ryzosti. Jedině takové zlato snadno v případě potřeby prodáte. V jakékoliv světové měně.

Kde sehnat renomovaného obchodníka se zlatem?

Jeden z nejrenomovanějších dodavatelů a prodejců investičního zlata sídlí v pražském Obecním domě. V jeho nabídce najdete zlaté slitky předních světových rafinerií (rakouských, švýcarských i amerických) stejně jako zlaté mince ČNB a numismatiku Pražské mincovny, a.s.

Seznamte se s nabídkou

Kompletní sortiment je vám k dispozici na stránkách zlata-mince.cz. Spolu s pravidelně aktualizovanou cenou zlata. Tu si poté, co do vyhledávače zadáte pojen investiční zlato, můžete porovnat s nabídkami ostatních obchodníků s drahými kovy. Nabídku tohoto tradičního prodejce ale zřejmě nepředčí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nedovolte, aby vás inflace připravila o úspory!