Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Neděle na Rock for People proběhla ve znamení Ska-P a Horkýže Slíže

V neděli na Rock for People v Hradci Králové nejvíce dominovala stage České spořitelny, na které postupně  vystoupily kapely Sto zvířat, Polemic, česká slavice z roku 2006 Aneta Langerová, slovenští Horkýže Slíže, Divokej Bill i španělská skupina Ska-P. Na ostatních pódiích mezitím zahrály partičky Ready Kirken, Krausberry, Blue Effect, Tata Bojs či Tleskač.

Zlatým hřebem večera se na uzavřené Cool stage měla stát skupina 100°C, jejich frontman Jakub Johánek ale naneštěstí nedlouho před koncertem utrpěl těžkou zlomeninu nohy a byl nucen vystoupení odvolat. „Samozřejmě nás to hrozně mrzí a kluky to taky mrzí, protože tu měli natáčet videoklip a těšili se sem, ale bohužel to takhle dopadlo. Bojím se, že bude trvat týdny, než bude kapela zase moci koncertovat,“ vyjádřil se jeden z pořadatelů festivalu.

O největší přízeň se dnes dělili Horkýže slíže a Ska-P. Členové Horkýže to dnes opravdu rozjeli, zanotovali rytmické Malá Žužu, Logickou hádanku i všeobecně známý L. A. G. song, při němž ukázali takové kreace, že posluchačům nezbylo, než zírat s otevřenými ústy.

Kromě koncertů se návštěvníci mohli zabavit i jinak. Kupříkladu zde byla otevřena jakási čajovna, v níž se mohli vyčerpaní fanoušci po koncertu v klidu usadit a zrelaxovat se u čaje a vodní dýmky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Neděle na Rock for People proběhla ve znamení Ska-P a Horkýže Slíže