Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Nechte se unést fantazií sexu! Dráždivé techniky vás přivedou do extáze

Redakce

Redakce

22. 4. 2011

Sex nemusí být jen otřepaná misionářská poloha v posteli. Okořenit si milování můžete vlastním erotickým filmem, nápaditými převleky a pro ty odvážnější se nabízí dráždivé nadávky či neúprosné svazování. Vždy ale platí jedno pravidlo – bavit to musí vás oba!

Každého vzrušuje něco jiného, Zdroj: sxc.hu

Ve většině případů mají lidé, kteří jsou v rámci vztahu spokojení se svým sexuálním životem, také velmi dobrý partnerský vztah. Bez péče o svůj sexuální život partnerský vztah strádá a komunikace chřadne. Jak tedy oživit a zpestřit sex nejen ve vaší ložnici? Inspirace není nikdy dost…

Sex před zrcadlem

Jestliže se rádi milujete a sex je pro vás potěšením, může být pro vás velmi vzrušující vidět se při sexu ze stran a úhlů, které jste dosud neměli možnost prozkoumat. Některé páry využívají zrcadel ve vestavěných skříních, jiné se rozhodnou nainstalovat další zrcadla, ať již trvale nebo přechodně. Vždy vyzkoušejte předem umístění, zda vám bude vyhovovat.

Umývejte se společně

Jak vypadá váš každodenní hygienický rituál? Jeden z vás je ve sprše, zatímco ten druhý čeká v ložnici? Zkuste spojit příjemné s užitečným a využijte společného sprchování k mazlení ve sprše nebo ve vaně. Už během umývání můžete začít s milostnou předehrou a pokročit i k milování samotnému.

Role a převleky

Příjemným zpestřením, které vás bude bavit, je hraní různých rolí nebo oblékání převleků. Jestli chcete svého drahého například překvapit na jeho narozeniny, zkuste oblek svůdné zdravotní sestřičky. Nebo až se příště potkáte v klubu, hrajte, že se neznáte a právě jeden druhého svádíte. Stačí jen popustit uzdu své fantazii…

Intimní kamera

Partneři, kteří mají důvěrný a intimní vztah, si ho mohou více upevnit také nevídanou zkušeností – filmováním svých sexuálních hrátek. Stačí videokamera, volný večer a naladěné smysly. Zda si záznam ponecháte, nebo jej smažete, záleží samozřejmě na vaší domluvě a chuti vracet se k podobnému domácímu videu. Již samotné natáčení pro vás bude vzrušujícím zážitkem.

Dirty talks

Stydíte se šeptat si vzájemně do ucha nestydatá slůvka? Uvolněte se a budete se divit, co s partnerem udělá, když zčistajasna přerušíte jeho vyprávění, nakloníte se k němu a pošeptáte mu: „Chci tě“.

Tak jakou polohu dnes zvolíte?

Nebojte se zajít ještě dál. Při hlavním aktu mohou být vzdechy v podobě vulgárních výrazů neobvykle dráždivé. Objevte v sobě dravost, přidejte pár surovějších doteků a oddávejte se naříkání během vaší sexuální vášně.

Bondage

Česky se této technice říká jednoduše svazování. Jak moc jeden druhého svážete, to záleží na vás, vaší chuti a představivosti. Pro začátek stačí zavázat dotyčnému ruce, nebo mu připoutat nohy k posteli tak, aby se nemohl hýbat a byl zcela ve vaší moci. Poté si s ním můžete hrát a potrápit ho, jak se vám zlíbí. Bondage patří do skupiny tzv. BDSM (Bondage, Discipline, Sadismus, Masochizmus). Lákavá na této praktice je právě moc a pro druhého naopak i role oběti.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nechte se unést fantazií sexu! Dráždivé techniky vás přivedou do extáze