Menu
TOPZINE.cz
Sport

Nebeské hrany 2011: Světová krasobruslařská elita se v dubnu představí v Praze

Martin Slabý

Martin Slabý

10. 2. 2011

Už 15. a 16. dubna budou mít diváci možnost vidět v pražské Tesla aréně výběr nejlepších krasobruslařů světa v čele s Jevgenijem Pluščenkem a Tomášem Vernerem. Právě zde se totiž ve dvou představeních uskuteční světová premiéra projektu Nebeské hrany.

Jevgenij Pljuščenko

V Praze se v dubnu představí řada krasobruslařských hvězd včetně Jevgenije Pljuščenka Zdroj: youtube.com

Přední krasobruslaři světa se v Praze představují jen výjimečně. Tentokrát půjde o exkluzivní spojení sportovního umění, živé hudby a módy. Diváci v rámci dvou pražských představení uvidí vedle vystoupení krasobruslařů, která budou doprovázena živou hudbou, také módní přehlídku ve speciálním balení na ledové ploše.

KOUPIT LÍSTKY ZDE

Krasobruslaři se kromě vystoupení v Tesla aréně budou podílet i na dalších doprovodných akcích. Pro příznivce krasobruslení je naplánovaná autogramiáda. Vybraní šťastlivci budou mít možnost setkat se se světovými hvězdami přímo na ledě.

Akci bude po oba dva večery moderovat Libor Bouček, který kromě Jevgenije Pluščenka a Tomáše Vernera uvede na led řadu dalších medailistů z olympijských her a světových šampionátů. Lístky na Nebeské hrany 2011 jsou v prodeji v síti Eventim.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nebeské hrany 2011: Světová krasobruslařská elita se v dubnu představí v Praze