Menu
TOPZINE.cz
Vzdělání a kariéra

Navštivte jazykovou lekci zdarma. Na Otevřeném Vzdělání v Brně

Redakce

Redakce

1. 9. 2012

FOTO: VlajkaV sobotu 8. září 2012 se v Brně koná první ročník veletrhu brněnských jazykových škol. Otevřené Vzdělání chce pod záštitou internetového portálu Vzdělání.CZ ukázat způsob výuky cizích jazyků v Brně.

FOTO: Vlajka

Otevřené Vzdělání se koná 8. září 2012 v Brně, Zdroj: sxc.hu

Brno jako druhé největší město České republiky hostí přes padesát jazykových škol. Orientace v nich proto není snadná. Pomoci vám může projekt Otevřené Vzdělání, s jehož realizací přišla manažerka internetového portálu Vzdělání.CZ Jana Zmrzlíková.

„Chtěli jsme vytvořit netradiční akci, která by byla spojena se vzděláním – takový zážitkový den plný vzdělání. A jelikož stále častěji od někoho slyšíte, že si chce zlepšit angličtinu, napadlo nás, že by nebylo špatné zaměřit se na výuku cizích jazyků,“ zdůvodňuje redaktorka Vzdělání.CZ Kamila Plachetková realizaci projektu. „Půjde sice o první ročník projektu, ale přesto věříme, že bude mít úspěch.“

Vyzkoušejte si více lekcí na jednom místě

Projekt si klade za cíl ukázat zájemcům, jak probíhá výuka na jednotlivých jazykových školách v Brně.

Zúčastnit se můžete hned několika ukázkových lekcí, které budou probíhat dle připraveného programu. „Každému vyhovuje jiný přístup, proto si myslíme, že by pro návštěvníky mohlo být zajímavé navštívit více jazykových lekcí na jednom místě,“ dodává Kamila Plachetková.

Příležitost pro studenty i maminky

Lekce budou rozděleny podle úrovní. Vybrat si proto může každý. Pokud chcete mít jistotu, že na vás zbyde místo, na webových stránkách Otevřeného Vzdělání se můžete registrovat díky jednoduchému formuláři.

Na své si nepřijdou jen studenti a děti. „Jednou z cílových skupin jsou maminky. Možnosti na pracovním trhu jsou pro ženy s malými dětmi velmi omezené a znalost cizích jazyků jim může v hledání práce pomoct,“ upozorňuje redaktorka Kamila Plachetková. Pro děti bude zajištěn dětský koutek.

Akce se koná v budově Muzejky od 10 hodin. Těšit se můžete i na soutěže a losování o zajímavé ceny.

  • 15–20 osob na jedné lekci
  • rozdělení lekcí dle úrovní
  • anglický, francouzský, německý a španělský jazyk
  • možnost hlídání dětí
  • losování o zajímavé ceny
  • vstup zdarma

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Navštivte jazykovou lekci zdarma. Na Otevřeném Vzdělání v Brně