Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Návrh: Právě vychází na DVD a Blu-ray, včetně bonusů!

Chcete se zasmát? Toužíte po filmu v pohodě domova, ale přitom ve skvělé kvalitě? Máte chuť si pobrečet a zároveň se pobavit? Máte rádi Sandru Bullock? V tom případě je tu pro vás Návrh!

Zdroj: distributor filmu

Zdroj: distributor filmu

Bezvadná komedie plná akce, vtipu a trapných i romantických momentů, tak by se dal shrnout v pár slovech film Návrh se Sandrou Bullock a Ryanem Reynoldsem, který právě vychází na dvd.

Margaret (Sandra Bullock) je šéfová Andrewa (Ryana Reynoldse), která je všeobecně známá jako železná žena a je pro všechny postrachem. Když jí ale její nadřízení oznámí, že musí emigrovat zpět do své rodné Kanady, vymyslí si Margaret lež jako věž: totiž, že se s Andrejem budou brát. Na tuto hru Andrew přistoupí pod podmínkou povýšení v práci, a že se jeho rodina nikdy nedozví o tom, že zasnoubení není opravdové.

Sandra Bullock a Ryan Raynolds spolu utvářejí skvělý a velice zábavný pár, který se dobře hodí pro tuto romantickou veselohru. Jak probíhá samotné seznámení Margaret se snoubencovou rodinou a jaké komické (a někdy až dojemné) události se přitom přihodí, to se již nechte překvapit.

BONUSY – DVD + Blu-ray :

  • Vystřižené scény:
    • Vzkaz na záznamníku, Rozhovor za chůze, Andrew a Gertruda
  • Alternativní konec
  • Přeřeky
  • Příhody z natáčení
  • Audio-komentář: režisérka Anne Fletcher a scénárista Peter Chiarelli

Žánr: Romantická komedie
Režie: Anne Fletcher
Hrají
: Sandra Bullock, Ryan Reynolds
Stopáž: 98 minut
Zvuk: Dolby Digital 5.1 čeština / angličtina / maďarština / polština / ruština
Titulky: české / slovenské / anglické / maďarské

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Návrh: Právě vychází na DVD a Blu-ray, včetně bonusů!