Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Návrat Justina Timberlakea je potvrzen. Poslechněte si jeho nový singl

Redakce

Redakce

14. 1. 2013

justin-timberlake

Americký zpěvák a herec Justin Timberlake se po více než šesti letech vrací na hudební scénu. Zbrusu nový singl Suit & Tie, na kterém spolupracoval s raperem Jayem-Z, vyšel dnes v časných ranních hodinách.

Spekulace ohledně podoby Timberlakeova comebacku se hudebním světem šíří už poměrně dlouho, zpěvák jej však definitivně stvrdil až začátkem ledna publikováním videoklipu s názvem I´m ready, v němž objasňuje svůj postoj k muzice jako takové.

„Jednoho dne se mě někdo zeptal, jestli s hudbou končím,“ říká a dodává: „Nemůžete se vzdávat něčeho, co milujete, přestože vám to často ani nedochází. Musíte počkat, až to o sobě samo dá vědět, a teprve pak do toho zatnout zuby.“

Kolující dohady, ať už z úst fanoušků nebo zarytých Timberlakeových odpůrců, byly až podivuhodně přesné. Původně se totiž spekulovalo ohledně zpěvákova záměru spolupracovat s interprety, jakými jsou raper Jay-Z či jeho manželka, zpěvačka Beyoncé. A právě Jay-Z skutečně figuruje jako spolupracovník na novém singlu.

„Chuť znovu skládat přišla jako dar z nebes, rozhodně jsem od toho ale nic velkého neočekával,“ píše Timberlake v otevřeném dopise svým fanouškům, kde vysvětluje pohnutky, které jej k opětovné tvůrčí činnosti vedly. „Když jsem ale přišel do studia a začal tvořit jen tak, bez jakýchkoliv cílů, znovu jsem tomu propadl. Ta euforie byla neskutečná.“

Za svou hudební kariéru vydal Timberlake dvě studiová alba – Justified roku 2002 a FutureSex/LoveSounds o čtyři roky později. Roku 2007 přišla pauza, jejímž záměrem bylo více se soustředit na hereckou kariéru. Zpěvák ztvárnil nejrůznější role například v úspěšném životopisném dramatu Sociální síť anebo v komedii Zkažená úča.

Třetí studiovka ponese název The 20/20 Experience a vyjde v průběhu letošního roku. Na přesný termín si ale budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Návrat Justina Timberlakea je potvrzen. Poslechněte si jeho nový singl