Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Navigators míří do Lucerna Music Baru

Vojtěch Koval

Vojtěch Koval

16. 12. 2010

Vánoční koncerty soul-popové kapely Navigators jsou vždy skvělé večírky. 21. prosince v pražském Lucerna Music Baru tomu určitě nebude jinak. S novým albem My Place a posílenou sestavou slibuje tento koncert velký hudební zážitek.

foto: Navigators

Navigators, zdroj: navigators.cz

V posledních předvánočních dnech a týdnech se na nás valí doslova záplava skvělých koncertů, a například v Lucerna Music Baru si skvělé kapely doslova podávají dveře. 21. prosince 2010 tam vystoupí také kapela Navigators, mix r`n`b, jazzu, funku, soulu a popu, někdejší vítězové kategorie objev roku na hudební televizi Óčko.

Kapela odstartovala svou cestu ke slávě na talentové soutěži Coca-Cola popstar, kde se dostali až do semifinále, a od té doby se vypracovali na vyhledávanou kapelu českých letních festivalů, předskakovali hvězdám jako jsou soulfunkoví Earth, Wind and Fire, Seal, Doug Wimbish, nebo třeba DJ Vadim.

Letos v dubnu vydali Navigators nové album My Place, ke kterému 21. prosince v Lucerna Music Baru pokřtí další dva videoklipy – ke skladbám Getting Out a I Want You. Na tomto vánočním speciálu bude pokřtěn také vůbec první vinylový nosič kapely. Celá tato velká party kapely Navigators bude začínat ve 21 hodin.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Navigators míří do Lucerna Music Baru