×
TOPZINE.cz

Natočí Russell Crowe nový film jako režisér? Jen ať se fízlové porvou!

OBR: Russell CroweSedmačtyřicetiletý charismatický herec Russell Crowe má již Oscara za hlavní herecký výkon ve snímku Gladiátor, kde se bil o svůj život v římském Koloseu pod taktovkou Ridleyho Scotta. Vstoupí ale do dějin také jako režisér?

OBR: Russell Crowe
Russell Crowe při rozhovoru, Zdroj: youtube.com

Čeká se na koncept scénáře. Russell Crowe již dlouho hledá látku pro svůj režijní debut hraného celovečerního snímku (Crowe má již režisérské zkušenosti s natáčením dokumentu Texas o své kapele). Tím by mohlo být kriminální drama ze sedmdesátých let nazvané 77. Scénář vychází z novely Jamese Ellroye, autora předlohy k filmu L. A. – přísně tajné.

A o co půjde? Děj v sobě zahrnuje dva příběhy: jedním je nevyřešená vražda důstojníka LAPD (Los Angeles Police Department) a tím druhým je přestřelka mezi LAPD a SLA (Symbionese Liberation Army), vše vyprávěno očima dvou policejních důstojníků.

Kdyby se Crowe opravdu posadil na režisérskou sesli, zařadil by se tak po bok herců, kterým byl prostor před kamerou nedostačující. Mel Gibson natočil svůj první film již v roce 1993 (Muž bez tváře) a George Clooney debutoval v roce 2002 (Milujte svého zabijáka). Stejně jako oni by si Crowe ve svém snímku také zahrál.Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..