Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Natalie Portman nahradí Angelinu Jolie. Bude z ní kosmonautka?

Veronika Jílková

Veronika Jílková

11. 9. 2010

Mladá a krásná herečka Natalie Portman dostala nabídku účinkovat v novém dramatickém filmu, ve kterém měla původně zazářit Angelina Jolie. Nahradí ji rovnou v hlavní roli.

Hodí se Natalie pro roli více než Angelina?, Zdroj: distributor filmu

Volná role kosmonautky v novém dramatu Gravity nejspíše připadne herečce Natalii Portman, kterou chce do filmu dosadit produkce Warner Bros. První nabídku již odmítla hollywoodská hvězda Angelina Jolie, nyní se čeká na Natalii, jak se vyjádří. Hlavní role byla nabídnuta i herečkám Scarlett Johansson, Blake Lively nebo Rachel Weisz.

Dalším hercem, který by se měl v 3D filmu objevit, je Robert Downey Jr. Snímek popisuje příběh astronautky a jejích podřízených, kteří pracují na vzdálené kosmické stanici, kde explodovala družice. Režie se ujal Alfonso Cuarón a společně s Jonasem Cuarónem píší scénář. Další novinky by měly být známé na začátku příštího roku.

Natalie Portman také nedávno zazářila v novém filmu Black Swan, který měl premiéru letos na filmovém festivalu v Benátkách. Nadále pracuje i na komiksovém snímku Thor, který by se měl v USA objevit 6. května 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Natalie Portman nahradí Angelinu Jolie. Bude z ní kosmonautka?