Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Natalie Portman nahá? I tak může vypadat film Princ a Pruďas

Kristýna Motlová

Kristýna Motlová

11. 4. 2011

Natalie Portman konečně ujasnila filmovému světu, jak to bylo s jejím svlečením se v plavecké scéně filmu Princ a Pruďas. Dočká se tedy pánská část jejího fanklubu konečně herečky jen v rouše Evině?

Do boje ano, do vody ne, Zdroj: distributor filmu

Hvězda filmu Černá labuť přiznala, že zmíněná scéna zachycuje její dublérku, a to z toho důvodu, že sama Natalie se do ledové vody zrovna nehrnula. „Nejdříve je tu jeden záběr, kde jsem já. Pro následující záběr, kde se moje postava potápí do vody, jsem ale využila dublérku, protože mně samotné se do vody jít nechtělo. Byla opravdu velmi studená,“ řekla k celé věci oscarová herečka.

Zmíněná scéna se objevila na titulních stránkách novin už před pár měsíci. Producenti totiž byli nuceni v traileru zakrýt tělo původně nahé dublérky, které tak byly dodatečně digitálně oblečeny černé bikiny.

V Princi a Pruďasovi hraje Natalie Portman roli bojovné princezny jménem Isabel. Po jejím boku se objeví například James Franco, Zooey Deschanel nebo Danny McBride. V českých kinech má dobrodružná komedie premiéru 23. června.

Princ a Pruďas

Komedie/Dobrodružný/Fantasy
USA, 2011, 102 min

Režie: David Gordon Green
Hrají: Zooey Deschanel, Natalie Portman, James Franco, Danny R. McBride, Damian Lewis, Toby Jones, Charles Dance, Justin Theroux, Brian Steele

Premiéra v ČR: 23. června 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Natalie Portman nahá? I tak může vypadat film Princ a Pruďas