Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Natáčení filmu Noc v muzeu 3 se zatím projednává

Veronika Jílková

Veronika Jílková

27. 1. 2010

nam3Film se pravděpodobně bude natáčet v Liberace Museum. Scénář je sepsán Thomasem Lennonem – scénáristou předešlých dvou filmů.

Ben Stiller

Ben Stiller

Ben Stiller stráví další Noc v muzeu. Úspěch předešlých dvou natočených dílů nakoplo Thomase Lennona sepsat scénář pro další pokračování. „Je možné, že dojde k dalšímu natáčení. Myslím, že je to opravdu skvělý nápad, Noc by mohla poračovat,“ potvrdil a zbytek si nechal pro sebe. Nechce předbíhat věcem, které by se pak nemusely uskutečnit.  „Za zmínku ovšem stojí,“ ještě dodal s úsměvem, „že natáčení by nejspíše probíhalo v Liberace Museum.“ Muzeum se nachází v Nevadě, v Las Vegas.

Noc v Muzeu 3 nám opět představí známého nočního hlídače Bena Stillera, který střeží přírodopisné exponáty, jež se každou noc probouzí v živé bytosti. Tuto magii má za vinu pradávné starověké prokletí.

První film měl premiéru 22. 12. 2006 a na domácí půdě si vydělal přes 250 miliónů dolarů. Pokračování ovšem nebylo tak úspěšné, ale i tak si tvůrci na konto shrábli přes 177 miliónů dolarů. Film vtrhl do amerických kin 22. 5. 2009.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Natáčení filmu Noc v muzeu 3 se zatím projednává